İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 04 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

04 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

04 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Mitolojide Ares olarak bilinen Mars gezegeni sabahın erken saatlerinde İkizler burcuna geçiş yapıyor olacak. Zararda olduğu bir burçtan kurtuluyor olması, bizim hayatlarımıza olumlu olarak yansıyacak. Eril bir gezegenin eril bir burca geçiyor olması, bizi dışarıdan gelen etkilere tepki veren konumundan alıp, direk etki eden konumuna taşıyacak.

Mars’ın buraya geçişiyle, hareketlerimiz hız kazanacak, yakın çevremizle daha aktif bir şekilde iletişim içine gireceğiz. Malefik bir gezegen olan Mars, hareket tarzımızda burada bulunmasıyla değişken bir yapıya bürünecek. Biran sakinken, birden öfkelenebilecek konuma gelebiliriz.

Türkiye haritasının gizli düşmanlıklar alanına girecek olan Mars gezegeni, ülkemize sözlü saldırıların artacağını, yaşanacak tartışmaların kılıcı kınından çıkarabileceğini işaret ediyor. Natal haritasına baktığımız zaman öncelikle Mars’ın Güneş ile 150’lik açı oluşturacağını, sonra Natal Mars ile üçgen açı yapacağını ve son olarakta, Aydüğümleriyle t-kare oluşturacağını görüyoruz. Bu yöneticilerimizin dikkatli bir strateji içine girmeleri gerektiğini, aksi halde kadersel bir çözülüş yaşayacağımızı gösteriyor.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevreniz alanında mücalelerinizin artacağı, enerjinizi bu alana yönlendireceğiniz yaklaşık bir aylık bir sürece giriyorsunuz. Eğitim alanında hızlı ilerlemeler kaydetmek zorunda olabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Azalan kaynaklarınızı yapılandırmak için yeni arayışlara girebilir, mücadelenizi bu alanda verebilirsiniz. Para kazanıp, elinizde tutmak için mücadele içine gireceksiniz.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle kavga edeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Beğenmediğiniz yönleriniz gözünüze iyice batmaya başlayabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşmanlarınızdan zarar görmemek için daha temkinli davranmalısınız. Bu ay kazalara karşı gözlerinizi dört açmalısınız, acil ameliyat durumları gelişebilir.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplarla olan çalışmaların hız kazanacağı bir aya giriyorsunuz. Olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız, sözler bazen çok keskin olabilir.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında mücadelelerin başlayacağı bir zaman, yeni bir üst ataması işlerin ilk başta aksamasına neden olabilir.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanına hızlı bir şekilde giriş yaptınız. Eksikliklerinizi tamamlamak için acele etmelisiniz. Şehir dışı seyahatlerde dikkatli olmalısınız.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı davalarda kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu ay ameliyat olmanız gerekiyorsa (eğer acil değilse) Nisan sonunu beklemenizi tavsiye ederim.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eş veya ortaklarınızla yaşayacağınız tartışmalarda bir adım geride durmanız gerekebilir. Güç savaşları size bir şey kazandırmadığı gibi bazı şeyleride kaybetmenize neden olabilir.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma alanında hızlanmanız gerekiyor. iş arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durmanız gerekiyor. Sağlığınıza önem göstermeniz gerekebilir.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla münakaşaya girmemeniz hem sizin hem onlar için iyi olur. Bu bir ayı hobilerinize yönelerek geçirmeniz, içinizde olan enerjinin doğru yere kullanılmasını sağlayacaktır. Belki de spora başlayabilirsiniz.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev içinde yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Aile bireyleriyle aranızda tartışma çıkmaması için bu ay uğraş vermeniz gerekebilir.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap