İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Burç
 3. 30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarıyla sizlerleyiz. İstanbul saatine göre 18:55 civarında Merkür Kova burcunda geri hareketine başlayacak. Merkür bizim aklımızı kullanma şeklimizi, insanlarla iletişime geçiş tarzımızı ifade eder.

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Merkür’ün kütlesinde yüzde 70 oranında demir gibi metaller vardır. Merkezinde sıvı halde bulunan demir döndükçe çalkalanır ve manyetik alan kuvveti oluşturur. Bunu hatırlatmamdaki amaç Merkür bize göre geri gidiyormuş gibi gözükürken yaşattığı elektrik ve elektronik sebeplerin nedenlerini anlayabilmeniz içindir.

Şu anda durağan konumunda olan Merkür gezegeni İnternet, elektrik ve elektronik alanında arızalar çıkarmaya başladı. Bu geriye doğru döndüğünde artacak ve ileri hareketine geçinceye kadar devam edecek. Ama özellikle bu birkaç gün sorunlarla daha yoğun karşılaşıyor olacağız.

Günlük Burç Yorumları

Bu dönemde yeni elektronik eşyalar almamanızda, bozulan eşyalarınızı tamirini sonraya bırakmanızda fayda var, yoksa zaten paranızı çöpe atmış olacaksınız çünkü sürekli sorun çıkaracak bir malzemeniz olmuş olacak.

Bu dönemde odaklanma problemleri, algı zorlukları, anlaşılma problemleriyle karşı karşıya kalabiliriz. Tabi bir önemli noktada önemli bir imza atmamaktır, her hangi bir sözleşmeye imza attığınız dairde bu ileride sizin karşınıza sorunlar olarak çıkacaktır.

Siber saldırıların artabileceği gibi, hesaplarınızda ki paraların etrafında dolandırıcılar cirit atabilir, bu konu bir diğer dikkat etmeniz gereken mesele.

En iyisi son birkaç ayı gözden geçirmeniz, neler yaptığınız hakkında kendinizi bir mercek altına almanızdır. Bir soluk alıp geçmişte yapılan davranışları incelemek bu dönemin sizlere sunacağı büyük bir armağandır, tabi ki değerlendirmek isteyenler için.

Bu arada maalesef ki uçak kazaları ve arabalardaki elektronik arızaların sonucu oluşabilecek kazalara işaret ediyor. Kolektif bir burçta olması bu sorunlardan toplumların çok etkileneceğini anlıyoruz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Grup arkadaşlıklarınız alanında yaşayacağınız bu geri hareket size sözlü anlamda dikkatli olmaya davet ediyor. Dış dünyaya olan yaklaşımınızı gözden geçirmeniz için harika bir zaman, zaten burada bu kadar gezegen toplanması varken sizin kendinize dönmeniz ve yakın çevrenizle ilgilenmeniz daha iyi sonuçlar verecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

çalışma alanınızda yaşanabilecek zorluklar, evrak kayıpları ve dikkatli okunmayan sözleşmeler sizin başınızı ağrıtabilir. Daha temkinli olmakta, gerekirse bir kağıdı iki kere okumakta fayda var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dış diyarlara seyahat etmek size bavul kayıplarına, hatta gitmeden önce biletinizi kaybetmenize sebep olabilir. Öğrenim görenlerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu bu alanda oluşabilecek evrak kayıtlarıyla uğraşmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının kaynakları üzerinden alacaklarınız konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde size attırılmak imzalanan imzalara özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Belki de size mirastan feragat imzası attırmaya çalışıyor olabilirler.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle iletişiminizde bir dar boğaza girdiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, onu yanlış anlayıp anlamadığınızdan emin olun. Davalık konularınız varsa bu dönemde tekrar gündeme gelebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Algılarınızın yavaşladığı, sağlıkla ilgili sorunlar yaşadığınız bir dönem, özellikle bu dönemde vücudunuza daha dikkat etmeniz ve her hangi bir işaretinde ihmal etmemeniz gerekiyor. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda uyuşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla iletişimin zorlaştığı bir zaman, onları anlamakta zorluk çekebilirsiniz. Hiç bir şeyden zevk alamadığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönemde en iyisi eski uğraştığınız hobilerinizin üzerine geri yoğunlaşmaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Evdeki elektronik eşyalarda çıkabilecek sorunlar biraz başınızı ağrıtabilir. Bu dönemde aile bireyleriyle sözel olarak tartışmalara girmemekte fayda var. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim alanında en çok etkilenecek burçlardan birisiniz. Ne söylediğinize, nelere imza attığınıza dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizle nasıl ilişki kurduğunuzu değerlendirmek için güzel bir zaman, tabi değerlendirmek isterseniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Banka kartlarınızın sağlam bir yerde olduğuna dikkat edin. İnternet yada telefon dolandırıcılığı gibi olaylar en çok sizleri etkileyecek. Cüzdanınızın sağlam bir yerde olduğuna emin olmanız gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi nasıl yansıttığınıza ve dünyaya nasıl bir imaj çizdiğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Fazla kafa karışıklığı yaşayabileceğiniz şu dönemde, aceleci davranmaktan uzak durmanız gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkanızdan bu dönemde çok iş çevrilecek. Birçok dedikodunun odak noktasında siz olacaksınız. Bu dedikodular kulağınıza geldiğinde, işinize yarayanları alın geri kalanını çöpe atın derim.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir. Işıkla kalın, sağlıcakla kalın.

                                                                                    Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Fisun hanımın eline sağlık yazılarını keyifle takip ediyorum

  • Fisun Güven Baştürk
   8 ay önce

   Çok teşekkür ediyorum, sitemizi geliştirmeniz için önerileriniz varsa memnuniyetle okumaya hazırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir