İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 28 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

28 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

featured

28 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Bu akşam gökyüzünde bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar bir şeyleri sonlandırmamız için harika zamanlardır. Bu dolunay oluşurken Uranüs ve Mars gezegenleriyle T- kare oluşturacaklar. Ve sadece bununla da kalmıyor Kova burcunda bir stelyum var. Buda Güneşin elinin Aya nazaran daha kuvvetli olduğunu gösteriyor. Ayın Güneşin yönettiği burçta olması da tamamen söz hakkının Güneşin yöneticisi Satürn gezegeninin elinde olduğunu gösteriyor.

Yaşayacağımız olaylar bu bağlamda bakarsak tamamen yarattığımız karmayla alakalı olacak. Sorumluluklarımıza, sınavlarımıza göre hayatımızda bir şeylerin biteceğini ve yeni bir şeylerin başlayacağını gösteriyor.

Ani beklenmeyen sonlanmaların yaşanacağı, içimizdeki gücün çarpıcı bir şekilde ortaya konacağı, şok etkisi yaratacak olayların yaşanacağı bu dolunayda Ay Güneşten aldığı ışığı önce Jüpiter gezegenine hemen akabinde Mars gezegenine taşıyacak.

Fazla egonun ön plana çıkacağı, şiddetli patlamaların olabileceği, büyütülecek haberlerin duyulacağı, cinsel sapkınlıkların artacağı ve cinnet geçirenlerin haberini duyacağımız bir zaman dilimi.

Gökyüzündeki bu kadar büyük gerginlik tamamen dünyamıza yansıyacak. Hava olaylarında ani beklenmedik değişiklikler, bizi ruhsal anlamda gerecek.

Ani oluşabilecek hava soğumaları, fırtınalar, bazı bölgelerde yaşanacak kasırgalar görülebilir.

Olumlu kullanımda, kendi kişiliğimizle duygularımızı ortaya olumlu bir şekilde koyabilirsek, sanatsal anlamda yaratıcılığımızı ortaya koyabilir, sporla biriken enerjimizi atabilir, yada dans ederek kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayabiliriz.

Bu biriken enerji bir şekilde ortaya çıkmak zorunda, bunu en olumlu yönde kullanmak bizlerin elinde.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Para alanımızda büyük bir kırılma yaşanacağı, patlamaların odak noktasında maddi ve manevi değerlerinizin etkileneceği bu zaman zarfında, gruplardan ve çocuklarınızdan bir süre ayrı kalmak en iyi çıkış yolu olabilir.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişilik patlamalarına dikkat etmelisiniz. Ev ve iş alanında oluşan gerginlikler sizi zor duruma sokup, stres altında kalabilirsiniz. Eşinizle güzel vakit geçirmek size iyi gelebilir. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın akrabalarınız ve uzak akrabalarınız arasında sorun çıkabilir. Bu konuda iç dünyasında siz yara alabilirsiniz. Depresyona yakalanmamak için spor yapmaya, en azında yürüyüşlere çıkmaya gayret edin.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir borcun altına girebilir, bir davanız kötü sonuçlanabilir. Bu sıkıntıdan kurtulmak için ailenizden yardım alabilirsiniz. Arkadaş çevrenize bu konudan bahsetmemeniz daha doğru olur.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle duygusal anlamda çatışmaya girebilirsiniz. Onun kişiliği sizi şu aralar fazlasıyla rahatsız ediyor olabilir. Bu durumda ebeveynlerinizle vakit geçirmekte, onlara danışmakta fayda var.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanında kırılma yaşayabilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan birinin hastalığı sizi ruhen çöküntüye uğratabilir. Kardeşleriniz en büyük destekçiniz olacaktır.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda kopuşlar ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Bazen bitmesin gereken şeyleri uzatmak hem size hem karşınızdakine zarar verir. Öfke patlamalarınız yüzünden davalık olabilirsiniz. Bugünlerde biraz manevi dünyanıza çekilmekte fayda var.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve aile olaylarının birbirine karıştığı bu alanlarda sıkıştığınız bir zaman. Bunu eşinize yansıtmanız sorunlarınızın üzerine yenilerini ekler. Biraz olsun kendi kabuğunuza çekilin ve herkese zaman tanıyın.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanında bir şeyler artık bitiyor, yeni bir döneme giriyorsunuz. Siz her zaman değişimi seversiniz. Bu seferde direnmeyin, sağlığınızı riske atmaktan başka bir şeye yaramaz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda korkularınızla yüzleşmeye hazır olun. Elinizdekiler bir anda gidebilir. Hiç üzülmeyin siz nede olsa yerine yenisini koyarsınız. Zaten paranın gideceği yer çocuklarınız sakin kalmaya çalışın.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişiliğinizde yaşayacağınız dönüşüm, eşinizle karşı karşıya gelmenize sebep olabilir. Ama artık değişmenizin zamanı gelmişti zaten. Bu değişimi aile bireyleriyle kavga etmeden halletmeye çalışın. Evi terk etmek yerine bir süreliğine tatile gidebilirsiniz.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşleriniz ve yakın çevreniz sizin bu kendi dünyanıza fazla kapanmanız dan hoşnut değil. Siz iç dünyanızdan artık dış dünyaya çıkmalısınız. Belki bir evcil hayvan almak size iyi gelebilir.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap