İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 28 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

28 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

28 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Bugün Terazi burcunun 8 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Yükselende İstanbul’a göre Akrep burcu bulunuyor. Güneş bu anda hem Kiron hem de Venüs ile tam partil kavuşum halinde olacak, ayrıca Satürn ve Mars’ında etkilediği Uçurtma Kalıbı oluşacak.

Özellikle ikili ilişkilerin gündemde olduğunu ve bu konuda baskı oluşabileceğini görebiliriz. Yeniayda başlayan kadın hareketlerinde artış bu konularla ilgili bir sonlanma yaşanması mümkün görünüyor.

Türkiye haritasına baktığımızda, gizli düşmanların bize yaptırım uygulaması, arkadan iş çevirenlerin gündeme gelmeleri olasılıkları yüksek. Yönetici konumunda olanların halkla karşı karşıya kalabilecekleri bir süreç olma ihtimali var. Bazı bölgelerde yaşanabilecek gerilimin sonuçları kayıplara sebebiyet verebilir.

Özellikle sanatsal konularda bazı değişikliklerin yapılması söz konusu olabilir. Çocuklar ve gençleri ilgilendiren sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Venüs karşıt burcunda ve yanık durumda, bu tutulmada en büyük söz sahiplerinden birisi olsa da kendini pozitif anlamda ifade edemeyecek.

Dengemizi sağlamakta zorlanabilir, bir anda bulunduğumuz ilişkiyi bitirme kararı alabiliriz. Hızlı kararlar vermek bizleri yaralayabilir. Bu dönemde hızlı hareket etmektense biraz düşünüp karar vermek daha doğru olabilir.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle bu dolunaydan etki alacak burçlar sizlersiniz. Eş ve ortaklıklar alanızda gerçekleşecek olan bu dolunay size dikkatli olmanızı söylüyor. Atacağınız yanlış adımlardan zararlı çıkan taraf siz olabilirsiniz. Yanlış anlamadığınıza emin olmak için iyi düşünmelisiniz.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli düşmanlarınız arkanızdan iş çeviriyor olabilir. Sağlığınıza bu dönemde daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Belki bir hobinizden belki de çocuk istemenizden vaz geçmeniz gerekebilir. Kendiniz için yapabileceğiniz bu dönemde bakım yaptırarak kötü etkileri en aza indirebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde sorunlar yaşayabilir, başka bir eve taşınmayı düşünmeye başlayabilirsiniz. Biraz durup düşünmeniz gereken bir zamandasınız.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde değişim başlamış olmalı, yakın seyahatlere çıkmak için uygun zaman yalnız bu dönemde uçak seyahatlerinden uzak durmanız daha iyi olabilir.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Para kaynaklarında sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak gelirlerinize güvenerek hareket etmek sizi zora sokabilir.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu tutulma sizin kendi dünyanızda sarsılmaya neden olacak. Duygusal olarak kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilir, ruhsal bir çöküntü içine düşebilirsiniz. En iyisi kendinize biraz zaman ve para ayırmak.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınıza yeterince ilgi göstermezseniz yakında hastane kapılarında beklemek zorunda kalabilirsiniz. Biraz daha kendi sağlığınız için yatırım yapmalısınız.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarından beklediğiniz şeyler yerine gelmeye bilir. Uzak çevrenizi değiştirmek zorunda kalabilir, bazı hayallerinize nokta koyma gereksinimi duyabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatında bir dönüşüm yaşanabilir, beklediğiniz olaylar sizin istediğiniz şekilde gitmeye bilir. Sakin kalmak size zaman kazandıracaktır.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz eğitimleri almakta zorluk yaşıyor olabilirsiniz. Bu alanda beklentilerinizde karşılık bulamaya bilirsiniz. Seyahatlerden bir süre uzak durmanız gerekebilir.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak gelirlerinizle ilgili bir sonlanma yaşamanız mümkün. Beklediğiniz bir paraya ulaşamaya bilir, dava konularında istediğiniz sonuçla karşılaşmayabilirsiniz.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap