İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 27 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

27 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

27 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde Başak burcunun 8 derece 57 dakikasında Dolunay meydana geliyor. Bu arada Kiron, Satürn ve Ay arasında Yod açı kalıbı oluşuyor.

Yaralarımızı şifalandırmak için bu enerjiyi kullanabiliriz. Sorumluluklarımızdan kaçmak yerine gerçeği kabullenmeli ve önümüze bakmalıyız. Fikir alışverişlerinde bulunmak, yeniden bir şeyleri inşa etmek için uygun zamanlar. Dolunayın enerjisini olumlu kullanabiliriz, ama önce farkındalığımızı arttırmamız ve tıpkı Başak burcunun analizci yönünü kendimiz üzerinde değerlendirerek, sorunları gün yüzüne çıkarmalıyız.

Bu dönemde duygusal çöküşler yaşamak yerine, tertemiz bir sayfa açarak yolumuza yönelmeliyiz. Bizi hayale sürükleyen meselelerden uzaklaşıp, mantık çerçevesinde hareket etmemiz gerekiyor.

Başak burcu hijyen, temizlik, sağlık, çalışanlar, hizmet sektörünü anlatır. Bu alanlarda yeni yasalar gündeme gelir. Hijyenin ve temizliğin önemi biraz daha artarken, sağlık çalışanlarıyla ilgili bazı sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Hizmet sektörlerinde her ne kadar rahatlama olacak dense de, karşılaşılacak bazı sorunlar yüzünden, yeniden huzursuzluk çıkabilir.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık alanında oluşacak bu dolunaydan, şifalanmak için en çok faydayı yakalayabilecek burç sizsiniz. Duygularınızı rahat ifade edebileceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk alanında çözemediğiniz problemleri çözebilir, çocuklarınızla ilgili bazı tamamlanması gereken meseleleri çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev işlerine ağırlık verebilir, bu haftayı genel temizlikle geçirebilirsiniz. Aile içindeki bir bayanla ilgilenmeniz gerekebilir.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir çevreye taşınabilir, kardeşlerinizle aranızdaki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Para evinizde yaşanacak bu dolunay, size yeni maddi kaynaklar sunabilir. Parayı değerlendirirken daha stratejik davranmanız, analiz yaparak çözümlere ulaşmanız bu hafta önceliğiniz olabilir.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel alanınızda yaşayacağınız bu dolunay, kendi kişiselliğini geliştirebileceğiniz yolları size gösterebilir. Kendinizi bu hafta eleştirirken, değişim yaşamak isterken bulabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizli düşmanların arkanızdan iş çevirdiklerine şahit olabilir, bazı dedikodular yüzünden sarsılabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönmek ve bu haftayı içinizdeki yaraları iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Beraber vakit geçirdiğiniz insanlarla ilgili alanınızda yaşayacağınız bu dolunay, size arkadaşlıklarınızı sorgulatabilir. Bazı bitmesi gereken dostluklarınıza son verirken, yerlerine yenilerini koyabilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında yeni planlar, yeni projeler yapıyor olma ihtimaliniz var. Girişeceğiniz projelerin değerlendirmelerini iyi yapıp, analiz yapmadan karar vermeyin. Geri dönüşü olmayan yollara girebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanında yaşayacağınız bu dolunayda, eksik kalan bilgilerinizi tamamlayabilir, yeni eğitim alanlarına yönelebilirsiniz. Seyahate çıkmayı planlıyorsanız, tam zamanı.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Nafaka veya tazminat konusunda bir şeyler bu dolunayla beraber çözüme ulaşabilir. Size maddi konuda bir yakınınız yardımda bulunabilir.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Evlilik alanınızda yaşayacağınız bu dolunay, eşinizle ilgili bazı çözmeniz gereken sorunları gün yüzüne çıkarabilir. Evliliğinizi bir başka boyuta taşıyabilirsiniz.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap