İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 25 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

25 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

25 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Perşembe gününe girdikten birkaç saat sonra Mars ve Plüton arasında üçgen açı oluşuyor, bu açı Mars Algol sabit yıldızıyla kavuşumdayken olacak. Aynı zamanda Palas asteroidiyle kare açıda olacak.  Bu arada Satürn, Uranüs ve Ay arasında T-kare oluşacak. Gece ilk saatlerde gerginliklerin had safhada olacağı görülüyor.

Bu gergin açılar yer sarsıntılarını tetikleyebilir. Maden kazaları yada depremlere karşı duyarlı olmamız gereken birkaç gün yaşıyor olacağız. Bazı stratejik olarak hazırlanmış facialar görülebilir, özellikle fanatik saplantılı kişiler kaos yaratma amacı taşıyabilir. Serinkanlı ve bilinçli hareket etmekte fayda olacaktır.

İstanbul saatiyle 16:15’te Venüs gezegeni yüceldiği Balık burcuna giriyor. Buda aşka bakış açımızı daha rahat ifade edeceğimizi, romantik anlar konusunda yaratıcılık gösterebileceğimizi anlatıyor. Hepimizin sevgiye ihtiyaç duyduğu şu zamanda bu bize ilaç gibi gelecektir.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilinmeyene merakınızın artabilir, gizli aşk maceralarına karışma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşlılar yada engelliler için yardımlarda bulunabilir, kadın düşmanlardan yana bazı zararlar yaşayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklarınızı daha güzel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Diğer insanlar arasında fark edilirliğiniz arttığı bu dönemde, karşı cinsi kendine mıknatıs gibi çeken bir yönünüz olduğunu keşfedebilirsiniz.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında bayan otoriterlerle aranızda zorlu bir mücadele yaşanabilir. Her şeyin çözümü vardır, biraz karşılıklı anlayış ve uğraş bu meseleleri çözebilir.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir eğitim almaya başlayabilir yada aldığınız eğitim varsa bu konuda bazı şanslarla karşılaşabilirsiniz. Belki de bir bayandan yardım alabilirsiniz. Bulunduğunuz mekandan uzaklaşmak, uzak diyarlara gitmek istiyorsanız güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8, evinize giren Venüs size başkaların kaynaklarıyla ilgili şanslar sunuyor, bu şansları değerlendirmek için güzel zamanlar önünüzde.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evlilik teklifi alabilir, aşkınızı bir üst boyuta taşıyabilirsiniz. Evli olanlar eşleriyle güzel bir ay geçirmeye hazır olun.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi daha sağlıklı hissedeceğiniz zamanlar. İş arkadaşlarınızdan yardımlar görebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz ile ilgili yatırımlar yapabilirsiniz. Temizliği abartmamaya özen gösterin.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla aranızdaki sorunları çözümleyebilirsiniz. Yeni aşklara yelken açabilir yada yeni bir hobi sayesinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizden yana şanslı olacağınız bir zamana giriyorsunuz. Aranızdaki sorunları halledebilirsiniz. Kendi özünüze dönmek ve kendinizi yapılandırmak için çalışmalara girebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşlerinizle aranızdaki sorunları halledebilir, onlarla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizi düzeltebileceğiniz bir aya girdiniz.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Para konusunda şansınız artıyor, kazançlarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Öz değeriniz ve kendinize duyduğunuz özsaygı artıyor. Bu ay yaratıcılığınızın da arttığını fark edeceksiniz.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aynaya baktığınızda güzelliğinizi fark edebilirsiniz. Şansınızı kendinizin yaratacağı bir aya giriş yaptınız. Kapalı kapılardan gün yüzüne çıkın ve kendinizin farkına varın.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

Astrobilinç

Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap