İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 21 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

21 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

21 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Bir oh çekmeye hazır mısınız?

Bugün itibariyle Merkür Kova burcunun 11’inci derecesinde ileri hareketine başlıyor. Bir süre bütün gezegenler ileri harekette olacak. Her ne kadar gölgeli günlerinde olsakta projelerimize hız kazandırabiliriz. İşlerimizin yoluna girdiğini görebiliriz.

Teknoloji konusunda ileri hamlelere sahne olabileceğimiz bu süreçte, her geçen gün yeni siteler, yeni teknoloji icatları, bir çok sitede yenilik, yapay zekada hızlı gelişmeler görülebilir. Bu dönemde kafamızdaki sislerin yavaş yavaş dağıldığını, odaklanma sorunlarımızın çözümlendiğini, işlerimizin tıkır tıkır işlediğini göreceğiz.

Bir sürede olsa omuzlarımıza yüklenmiş hissettiğimiz yüklerimizi indirebilir ve ileriye doğru yeni atılımlar yapabiliriz.

Bugün ayrıca Ceres asteroidi Koç burcuna geçiş yapıyor olacak. İnsanları korumak konusunda daha cesur davranabiliriz. Onları harekete geçirmeye cesaretlendirerek, bireyselliğini ortaya çıkarmalarını besleriz. Kendi kararlarımızı daha cesur verebileceğimiz, özgür olma isteğimizi daha baskın bir şekilde hissedebileceğimiz zamanlar geldi. İlk olma cesaretimizi ortaya koyarız. İnsanlara öncülük yaparak yeni yollar açabiliriz.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

En çok cesareti, atılımları gösterecek olanlar sizlersiniz. Kendi kişiliğinizde en derinlerde beslediğiniz güçleri yararlı işler için ortaya çıkarma zamanı geldi. Arkadaşlık alanınızda ileri hareketine başlayan Merkür aradaki sorunları çözme fırsatları doğuracak, görüşemediğiniz insanlarla görüşme fırsatları kapınızda.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi iç dünyanızı besleyebilir, ruhunuzu geliştirmek için meditasyon, yoga, dua gibi meditatif hale bürünebilirsiniz. Yüksek mevkiler evinizde ileri hareketine başlayan Merkür sizin otoriteyle olan iletişiminizi arttırabilir, onlarla aranızdaki anlaşmaları çözebilirsiniz.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklarınızda daha verici olabileceğiniz bu zamanlarda, alma verme dengesini korumaya çalışın. İnançlar, eğitim, yabancı ülkeler alanında ileri hareketine başlayan Merkür size bu alanlarda haberleşmenizin artacağını, bu alanlardaki sorunlu işlerinizi düzelteceğinizi ifade ediyor.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında yenilikler yapabileceğiniz, bu alanda başarılar içim adım atabileceğiniz bir zaman. Merkür gezegeni sizin sürünceme de kalan davalarınızı çözmenizde yardımcı olabilir, almakta zorlandığınız nafaka, tazminat konuları çözüme ulaşabilir.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni eğitim alanlarına girebilir, almak istediğiniz dersleri almaya başlayabilirsiniz. Bu konuda cesaretinizi toplamışken değerlendirmekte geç kalmayın. Eşinizle ve diğer insanlarla aranızdaki sorunlar iletişim yoluyla çözüme ulaşıyor. Merkür bu alandan size çözümlerini sunuyor.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Davalarınızdan fedakarlık etme konusunda bir kez daha düşünmelisiniz. Hak edişlerinizi bırakmak konusunda bu kadar kararlı olmak doğru bir tercih mi? Merkür iş alanınızda ileri hareketine başlıyor, iş yerinde yaşanan sorunlar çözüm bulabilir, kaybolan evraklar bulunabilir.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dengenin burcu olduğunuz halde şu ara kendinizden fazla diğer insanlara fedakarlık etmeniz, onları cesaretlendirmeniz, harekete geçmeleri için destek olmanız gerekiyor. Merkür ileri harekete sizin çocuklar evinizde başlıyor, onlarla yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde iletişiminizin artmaya başladığını göreceksiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınız daha iyiye doğru gidiyor. Çalışma arkadaşlarınıza yardımcı olabilir, onları bazı konularda yüreklendirebilirsiniz. Aile içinde iletişiminiz artacağı bu zamanda, onlarla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür size bu alandan destek veriyor olacak.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızı cesaretlendirmeniz, onları gücünüzle, bilginizle beslemeniz gerekiyor. Merkür sizin yakın çevre alanında ileri harekete geçiyor. Bu alanda iletişiminiz artacak, ardaki buzların erimesi kolaylaşacak. Yanlış anlaşılmalar artık son bulabilir.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizi desteğinizle beslemeniz, onların yanında olduğunuzu hissettirmeniz gerekiyor. para alanında ileri harekete başlayan Merkür size yeni para kaynakları bulmanızın yollarını gösteriyor olacak.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizi desteklemeniz, onların bireyselliklerini ortaya koymaları için teşvik edici konuşmalar yapmanız gerekiyor. düşünsel olarak bir süredir dalgın olabilirsiniz, Merkür’ün ileri hareketiyle daha hızlı düşünüp kavrama yeteneğinizi yeniden kazanacaksınız.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık maddi anlamda kendinizi düşünmeniz ve kaynaklarınızı arttırmanın yollarını aramaya başlamalısınız. Merkür sizin gizli kalmış konularla ilgili olan evinizde ileri harekete başlıyor, bazı arkanızdan dönen dolapları öğrenebilir ve bunlara çözümler bulabilirsiniz.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap