İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 20 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

20 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

20 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Kova burcundaki Venüs ve Boğa burcundaki Mars arasında partil kare açısı kesinleşen bugünde, ilişkilerdeki yaklaşımlarımız ön plana çıkacak.

Venüs haritalarımızda genel anlamda arzularımızı, zevklerimizi, cinselliğimizi kullanış şeklimizi, güzellikleri görme kapasitemizi anlatır. Mars ise bizim hareket kapasitemizi, enerjimizi neye kullandığımızı, gücümüzü kullanış şeklini ve yapısını anlatır.

Palas Asteroidi’de bu arada Venüs’le kavuşum halinde. Stratejik olarak ilişkilerimize hız kazandırabileceğimizi ifade ediyor. Planlı ve programlı bir şekilde sevgimizi ifade edebileceğimizi, sevdiklerimizle iletişim kurmak isteyeceğimizi anlatıyor.

Kendileri düzgün ifade edemedikleri ortamlarda oldukları ve aralarındaki açının mücade gerektiren bir açı olması dolayısıyla, bu ilişkilerde sert tutumlara girebileceğimizi ifade ediyor. Merkür gezegeni de şuan ileri harekete başlamak için durağan pozisyona geçmiş durumda, bu da bize zor anları yaşatabilir. Sözlerimiz yanlış ifadeler bulabilir, ilişkilerimizde kırıcı konuşmalara sebep olabiliriz, yaralayıcı yapımızla pişman olacağımız sözleri sarf ederken bulabiliriz.

Kendimizi ifade etmemizde zorluk yaşayacağımız birkaç gün, iki düşünüp bir konuşmak bize fayda getirecektir.

Para alanına baktığımız zaman ani kayıp ve kazanımları ifade eden bugünlerde gelen parayı elimizde tutmakta zorlanabiliriz. Arkadaşlarımız için para harcamalarında abartıya kaçabiliriz, kendi hırslarımızın kurbanı olabiliriz.

Ay’da bu arada İkizler burcunda ilerliyor, değişken ruh halimiz gereğinden fazla abartıya kaçmamıza sebep olabilir. Sözlerimizin nereye gittiğini fark etmeyebiliriz.

Gökyüzünde hala beklenmedik olaylara açık gezegen kareleri mevcutken, gözlerimizi dört açmakta ve bol tefekkür etmekte fayda var.

Elektronik eşyalarla ilgili sorunlar hala gündemimizde, özellikle bugünlerde elektronik eşyalar almamanızı tavsiye ederim.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklardan aşka yolculuk başlayabilir, paranızı nereye ve kimlere harcadığınızı fark etmelisiniz

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Öfkeli tutumlardan uzak durmanız gerekiyor, spor yapmak için uygun bir zaman. İş yerinde yaşanabilecek tatsızlıklara karşı temkinli olmalısınız.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Erkek düşmanlarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Eğitim alanında sizi engellemeye çalışabilirler. Yolculuklarınızda para kayıpları yaşayabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplar içinde şiddete meyilli insanlar olabilir. O kişiler yüzünüzden başınız derde girebilir, emin olmadan adım atmayın.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında girişeceğiniz yeni alanlarda otorite merkezindeki kişilerle tartışmamakta, uzlaşma yolu bulmakta fayda var. Strateji yapmalısınız.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizin eğitiminizi engellemesine izin vermeyin. Çalışma arkadaşlarınızla planlı olarak yeni alanlar içine girmelisiniz.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde yeni bir şeyler ortaya koymak, yaratıcılığınızın meyvelerini ortaya çıkarmak için uygun zamanlar. Maddi anlamda başkalarından yeni kaynaklar elde edebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzlaşma ortamları sağlamanız gerekiyor. Kime ve neye değer verdiğinizi bir kez daha gözden geçirir. Ailedeki kavgaların başlatanı olabilirsiniz, dikkat!

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinizle, iş ilişkilerini birbirine karıştırıyor olabilirsiniz. Nerede durmanız gerektiğin bilememekten kaynaklanan sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Paranız olduğu gibi hem çocuklarınıza hemde hobilerinize gidiyor. İleride sıkıntı yaşamamak için daha tutumlu davranmalısınız.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızla fazla dikkat çekiyor olabilirsiniz. Kişisel bakım yaptırırken dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi uzman ellere teslim ettiğinizden emin olmadan bakım yaptırmayın.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşlerinizden destek alabileceğiniz zamanlar. Bazı çözemediğinizi gizli kalmış sorunlarınıza onlar sayesinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap