İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 20 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

20 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

20 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji gününden merhabalar hepinize. Evet yanlış duymadınız bugün Astroloji Günü, Güneş’in Koç burcuna girdiği gün, her yıl Astroloji Günü olarak kutlanıyor ve bugünde Güneş Koç burcuna giriş yapıyor olacak. Öncelikle tüm Üstatlarımın, astrologların, öğrencilerin demiyorum çünkü astrolojide öğrencilik hiç bitmiyor ve astroloji sevenlerin bugünü kutlu olsun.

Gelelim Güneş’in Koç burcuna geçmesi bizim hayatlarımıza nasıl yansıyacak. Koç başlama enerjisidir, yeni bir şeylere atılma cesareti, çocuksu Munzurluklar hep onda vardır, bir işi başlatır ve arkasına bile dönüp bakmaz iyi olmuş mu, bitirmiş miyim diye. Meraklıdır, yeni olanları merak eder araştırır ama çabuk sıkılır, bizlerde bu enerjiyle hayatlarımıza bir aylık bir üzerimizdeki yükü atma enerjisiyle dolacağız.

Güneş’in yöneticisi Mars İkizler burcunda, Aldebaran Kraliyet Yıldızıyla kavuşumda ve Güneş’e sekstil açı yapıyor. Henüz tam açı olmasa da artık enerjisi altına girmiş durumda.

İletişim, ticaret, medya, radyo ve televizyonculuk, alanlarında yeni düzenlemelere gidilebilir. Daha bitmedi en önemlisi; ne ektiysek onu biçme zamanı geldi. Kötülük yapanları cezalandıran bu Kraliyet Yıldızı bizim iliklerimize kadar hissettirecek.

Gelelim burç yorumlarına:

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin yükseldiği bir aya giriyorsunuz. Yönetici gezegeniniz size İkizler burcundan bakış atıyor. Mükâfatlarınızı ve eğer kötülük yaptıysanız cezanızı almaya hazır olun.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal anlamda kendinizi enerjik hissediyorsunuz. Gizli alanlar hanenize giren Güneş size para kazanmak için cesaretinizi arttırmanızı söylüyor. Maddi olarak yardımlarda bulunmanız size büyük ödüller getirecektir. Kimsenin hakkını yemediğinizden emin olun.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz, güçlü gruplarda güneş gibi parlayabilir yâda çok güçlü ve mevki sahibi arkadaşlıkların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir işe başlayabilirsiniz, yâda yeni bir patron işinizin başına geçebilir. Kimsenin hakkını yemediğinizden emin olun, gizli yapılan iyiliklerin geri dönüşü çok güzel olur.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir eğitime başlama cesareti gösterebilirsiniz, yâda şehir dışına çıkma isteği duyabilirsiniz. Enerjinizin gittikçe arttığı bu dönem yeni bir şeylere başlama enerjisiyle dolusunuz. Bağlı bulunduğunuz guruplarda işleyecek olan ödül ve ceza mekanizması, size ektiğinizi biçeceğinizi söylüyor.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak çalışmalarınızdan yeni gelirler elde edebilirsiniz. İş alanında kimseye haksızlık etmediğinizden emin olun.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bekârsanız evlenebilir, evliyseniz kendinize iş ortağı bulabilirsiniz. Yabancı ülkelerdeki insanlar sizin sınavınız olacak.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızın düzelmeye başladığını görebilir, iş alanında kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Kimsenin hakkını yemediğinize ve haksız kazanç elde etmediğinize dikkat etmelisiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızın enerjisinin arttığı hissedebilirsiniz. Yeni bir hobiye başlamak yada spora yazılmak için uygun zamanlardasınız. Eşinizin veya ortağınızın hakkını yemediğinize emin olmalısınız.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı davranışlarınız sizin imtihanınız olacak.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişiminizde artış yaşanacak bu ay, yeni eğitimler almaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız arasında adil davrandığınızdan emin olmalısınız.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Para alanınızda yeni atılımlar yapma fırsatı bulabilirsiniz. Sizin olanlara yenilerini ekleyebilir, yeni bir eşya satın alabilirsiniz. Aile yaşamında haksızlık yapmadığınıza emin olun.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap