İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 16 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

16 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

16 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Merkür gezegeni hem zararda, hem de düşüşte olduğu Balık burcuna geçiyor. Ve burada 4 gezegen toplanmış oluyor. Ayrıca burada Oksidental durumda.

Gelin isterseniz bunlar ne anlama geliyor, hep birlikte bakalım.

Artık düşüncelerimizde, hislerimiz, hayallerimiz ve kişiliğimizi yansıtış biçimimiz Balık vurgusuyla olacak. Düşünce yapımız Merkür Balık’tayken buğulanır, kafamızı toplamakta zorluk yaşarız, bu dönemde hayatı sanki net olarak değil de flu olarak izleriz. Hülyalara dalar, daldan dala düşüncelerimizin geçişini izleriz. Artık yaklaşık iki hafta boş ve anlamsız konuşmalara şahitlik edeceğiz. Yalancıların ve dolandırıcıların arttığını, yaratanla insanlı kandırmaya çalışan sahtekârların haberlerini duyacağız. Hoş bu dönemde o kandırılan insan biz olmadıysak!

Her şey bu kadar kötü mü? Tabii ki hayır, bu dönem ilham almanın en kolay olduğu, kelimeler hızla aklımızdan geçerken çok güzel şiir ve şarkı sözlerin yazılabileceği bir zaman. Bu fırsatı değerlendirmek için yanınızda not defteri taşımayı unutmayın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İki hafta boyunca arkanızdan birçok gizli kapaklı işler çevrilmeye çalışılacak. İmza atarken evraklarda ne yazdığını iki kez tekrar etmekte fayda var. Unutmayın ‘şeytan ayrıntıda gizlidir.’

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplar ve dernekler arasında dikkatli olmalısınız. Bu toplumlarda yapılan konuşmaları iyi değerlendirmeli ve iki kez düşünmeden konuşmamalısınız. Unutmayın ‘söz gümüşse, sükut altındır.’

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yüksek mevkilerdeki işlerinizle alakalı daha dikkatli olmalısınız. Vereceğiniz yada imzalayacağınız sözleşme koşullarını dikkatli okuduğunuzdan emin olunuz.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınavlarınızda doğru cevabı bulup bulmadığınız önem taşıyacak. Üzülmemek için bir kez daha kontrol etmenizde fayda var. Yurtdışı işlemleriniz varsa evraklarda gecikmeler yaşayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Dava konularında gecikmeler yaşayabilirsiniz. İki hafta sabrederseniz her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz. Başkalarının kaynakları konusunda adilane düşünüp düşünmediğinize acele karar vermeyin.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Evlilik için hazırlık yapıyorsanız, bu alanda evrak kaybetmediğinize emin olun. Evli olanlar eşleriyle bu dönemde sözlü iletişimde zorlanabilir, kırılganlık yaşayabilirler.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ufak sürtüşmelere dikkat. İş yerinde dalgın dalgın kendinizi dolaşırken bulabilirsiniz. Sağlık konusunda tek doktorla yeterli kalmamalısınız.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla iletişimin yetersiz olduğunu hissedebilir, yine de onları dinlemekten uzak olabilirsiniz. Hobilerinizle uğraşmak içinse bu günleri değerlendirebilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gayrimenkullerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki iki hafta ailemizle neler konuştuğunuza dikkat etmenizde fayda var.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizde bazı sorunlar yaşanabilir. Kardeşlerinizle ilgili yanlış anlaşmalara dikkat etmelisiniz. Eğitim alanında kafanız dalgın günler sizi bekliyor, korkmanıza gerek yok, bu geçici bir süre böyle olacak.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Size ait olan kıymetli değerler üzerine sisler çökmüş durumda, kafanızdaki şüpheleri şimdilik bir kenara bırakın, dikkatli olmaya bakın. Dolandırılmalara açık iki hafta önünüzde.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür’ün burcunuza geçmesiyle, daha hızlı düşündüğünüzü fark edebilirsiniz. Bunu fırsata dönüştürmek elinizde, bunu değerlendirin.

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap