İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

15 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Kadersel aşk etkileri gökyüzünden haberlerde bugün güne damgasını vuran olay olarak gözümüze çarpıyor.

İkizler burcundaki Kuzey Ay Düğümü ve Kova burcundaki Venüs arasında bugün sabahın erken saatlerinde meydana gelen tam üçgen açısı, bize ilişkilerimizi güzelleştirmemiz anlamında güzel fırsatlar sunuyor.

Kuzey Ay Düğümü bizim gitmemiz gereken yolu gösterir. Olayları iyicil bir şekilde büyütme etkisi taşır. Bu güzel açıda bizim gerçek aşkı bulabileceğimizi, kendimizi huzurlu ve mutlu hissedeceğimizi, kurduğumuz tüm ilişkilere güzellik katabileceğimizi gösterir.

Geçmişte yaşanmış yarım kalmış ilişkilerin tamamlanması adına sonuçlanma etkisi yaşatır.

Henüz Venüs yanık konuma geçmeden önce, Mars’tan destek alarak cesur davranabilir, sevdiğimiz insanı arayabilir, yeni yola yelken açmak için bu fırsatı kullanabiliriz. Her ne kadar Merkür geri hareketine devam ediyor olsa da, her zaman aklımızda olan o, sevgiliyi aramak için bugün güzel bir gün olacaktır.

Hazır sabah saatlerde Ay Kiron’la kavuşum ve Satürn gezegeniyle sekstil açı içerisindeyken, bu güzel olayı şifalanmak içinde kullanabiliriz. Yüreğimizi yaralayan olayların üzerinden tekrar geçerek bunlar için yapmamız gerekenleri bulabilir, tamamlanmayan bitişleri sonlandırabilir, kendimizi yenilik için hazırlayabiliriz.

Bu güzel sabah saatlerini değerlendirmeyi kaçırmayın derim. Önümüzde zorlu bir süreçten önce bu yenilenmek için kullanılabilecek bir gün.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygu karmaşası yaşayabilirsiniz, serinkanlı kalıp, ruhunuzu dinlemek size yol gösterecektir.

Yakın çevrenizle ilgilenmeniz, onlara sevginizi hissettirmenizde iki tarafta faydalı çıkacaktır.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi kaynaklarınız üzerinde yeni gelişmeler yaşamanız için, bu sabah harika fırsat yakalayabilirsiniz. İş yerindeki bayanlardan özellikle destek almak için güzel bir gün.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi yenilemeniz üzerinde uzun çalışmalar yapıyor olmalısınız. Bazı olayların sizin hak edişlerinizden kaynaklandığını bilmelisiniz. Arkadaşlıklarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şeyi, herkesi koruma içgüdünüz iş yerindeki sorunları çözmekte sorun yaşamanıza neden olabilir. Dönüp bir bakın iş konusunda nerde hata yapıyorum. İnsanlarla güzel paylaşımlar yaşamak için uygun bir gün.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aradığınız dostu bulmak için harika bir gün, bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Bugün daha uyanık olmanız ve karmanızdan gelen insanla karşılaşma fırsatı yakalama zamanı. Uzaktakilere duyduğunuz özlem bugün artabilir.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma alanında uzun zamandır beklediğiniz terfiyi bugünlerde alabilirsiniz. Bir yakınınız için üzüntü duyabilirsinizin.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanatla ilgilenmek için bugün harika bir gün olacak. Yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturmak için, duygularınızı ifade etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hak edişlerinize göre bir miras yada bir nafaka olayı çözüme kavuşacak olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle mide sorunları yaşanabilir.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dönüşüm yaşamaya devam ettiğiniz zamanlardan geçiyorsunuz, bu yeni başlayan bir süreç değil, zorlandığınız konularda eşiniz, ortağınız yada yakın hissettiğiniz birinden destek alabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla konuşmalar yapmanız gerekiyor, eksik olan maddi bir şeyler var ve tamamlanması gerekiyor. Ailenizle duygusal paylaşımlar yaşayacaksınız.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Her ne kadar Merkür geri gitse de bugünü kendinize ayırın ve kendiniz için bakım yaptırın. Yalnız kalıcı estetikten şu ara uzak durmanız gerekiyor. Yakın çevrenizle yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinize kapanmayı bırakıp, ailenizle zaman geçirmeniz gerekiyor. Maddi anlamda yaşadığınız zorlukları halletmek için gün geneli uygun görünüyor.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap