İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Burç
 3. 15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları
15 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

 Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün sizin için iyi bir gün. Bugün daha kaygısız ve yaratıcı arayışları oynamaya ve keşfetmeye hazır haldesiniz. Spor, tatil, tiyatro, sanat ve çocuklarla eğlenceli aktiviteler size bolca keyif verecek. Romantizm duygularınız ile oldukça kabaracak.

Önerilen Yazı
2021’de Burçları Neler Bekliyor?

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün ayın konumu nedeniyle sizi normalden biraz daha duygusal hale getirebilir. Ancak, iyi haber şu ki yolunuza biraz şans getirebilir. Neden evrenden bir iyilik istemiyorsunuz? Kaybedecek ne var?

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün enerjiniz oldukça yüksek. Bugün size mevcut olan bu güzel enerji etrafınızdeki tüm insanlara yayılacak ve çözümsüz diye değerlendirdiğiniz bazı konuların çözüme kavuşacak. Bugün özel hayatınızda ki ilerlemeler de oldukça ilgi çekici.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün miraslar, vergiler, borçlar ve paylaşılan mülklerle ilgili gözden kaçan fakat önemli olduğunuz ayrıntıları toplayın çünkü bunlar ileride sizlere problem çıkartabilir. İleride olacak iyi şeyler için bu adımı dikkatlice tamamlanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Maceraya atılmak ve yeni bir şeyler öğrenmeyi özlediğiniz için bugün kendinize dünyayı daha fazla keşfetme şansı verin. Açıkçası, yeni bir yere seyahat etmek bu isteğinizi tamamlayacaktır. Önemli olan günlük rutininizi değiştirip yeni ve farklı bir şeylere yönelmek. Hayal gücünüzün sizi kontrol etmenize biraz izin verin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün tek başınıza veya perde arkasında çalışabilirseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bugün kendinize daha çok zaman ayırıp aklınızdaki sorunlarınızı çözmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde, bir planla ilerlemek için gereken gizli birkaç şey toplayacaksınız. Sessiz kal, sürpriz olduğunu herkese belirtmek istemezsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Kavga etmenize hiç gerek yok, bu yüzden barış göstergesi olarak beyaz bayrağı sallayın. Puan karşınızdaki kişiye gitse bile ahlaki zafer sizin olacaktır.

2021’de Burçları Neler Bekliyor?

 • Koç (21 Mart – 20 Nisan)
 • Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan (22 Temmuz – 22 Ağustos)
 • Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)
 • Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)
 • Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)
 • Yay ( 23 Kasım – 22 Aralık )
 • Oğlak ( 22 Aralık – 20 Ocak )
 • Kova ( 21 Ocak – 19 Şubat )
 • Balık ( 20 Şubat – 20 Mart )

2020 ne yazık ki hepimiz için oldukça zor bir yıl oldu. Hayat standartlarımıza büyük bir darbe vuran virüsün etkisine paralel olarak gelişen bir çok sorun bizleri derinden etkiledi. Ancak artık bu yılı geride bırakıyoruz ve önümüze bakıp, daha güzel gelişmelere kucak açmak zorundayız. Bunu yapmanın ilk yolu yeni yıla güzel bir enerji ile başlamaktır. Hazır enerjiden bahsetmişken, sizlere güzel bir haber veriyorum; 2021 tüm burçlar için oldukça şanslı bir yıl olacak, bu yılın fırsatlarına şimdiden hazırlıklı olun. Fakat tüm burçlar içinde bir burç var ki… İşte o 2021’de rüya gibi bir sene geçirecek. Peki hangi burç? Gelin birlikte öğrenelim:

Devamı: 

Önerilen Yazı
2021’de Burçları Neler Bekliyor?

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Mükemmel bir yazı olmuş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir