İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 14 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

14 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

featured

14 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde Oğlak burcundaki Venüs ve Boğa burcundaki Uranüs arasında bir üçgen açı oluşuyor. Oğlak burcunda ise Güneş ve Plüton gezegeni öğle saatlerinde tam kavuşum yapıyor.

Güneş ve Plüton’un kavuşumu bize güç gösterilerini, volkanik faaliyetleri, liderlerden birinin sağlık sorununu, yönetimsel değişiklikleri, içimizde dönüşüm arzusunu gösterir.

Venüs ve Uranüs arasındaki üçgen açı, yeni flört ilişkilerini,  ani başlayan aşkları, ilişkilerimizde başlatacağımız güzel yenilikleri, bireyselliğimizi ortaya koyuş şeklimizde güzel gelişmelere, para değerlerindeki ani değişiklikleri ifade eder.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Patronlarınızın sorunlarından kurtulup ani para kazançları elde edebilirsiniz. İş yerinde yeni başlayacak bir aşk ilişkisine yada arkadaşlarınızla harika zaman geçireceğiniz bir gün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Her ne kadar istediğiniz eğitimi alamamış olsanız da kendinizi yurtdışı eğitimlerine hazırlayabilir veya aniden uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı beklediğiniz davalar istediğiniz gibi sonuçlanmaya bilir. Beklemediğiniz bir yerden ani para girişleri yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani evlilik kararları alabilirsiniz. Evli olan yengeçler şu ara güç çekişmelerine girmemeye dikkat etmeleri gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde otorite krizleri yaşanabilir, bazı kişiler iş yerinden çıkartılırken siz ani terfiler alabilirsiniz. Kilo alımı konusunda dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak yerlere ziyarete gidebilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız bir uğraşınızı internet kanalıyla insanlara duyurmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içi kavgalar sizi ne kadar etkilese de, siz iyi ve uyumlu tutumunuzdan vazgeçmeyin. Kazancınız mani olduğu kadar maddide olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş veya kardeş kavgaları arasında kalabilirsiniz. Eşiniz bu konuda size büyük destek verecek. Eşinizle iletişiminiz daha iyiye doğru gidiyor.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklemediğiniz yerden gelecek bir para sayesinde yeni bir mülk alabilirsiniz.  Yalnız şu ara doğru yatırım yapmak için uygun mu? Bir düşünmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bu kadar geliştirmeye çalışırken çocuklarınız size beklemediğiniz bir sürpriz yapabilir. Karamsarlıktan çıkmanıza ışık olabilirler.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişten gelen bir tanıdığınız sizin ruhsal olarak gelişiminize yardımcı olacaktır. Kendi içinizdeki patlamalara bir son vermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Katıldığınız grup toplantılarından kendinize bir bayan arkadaş edinebilirsiniz. Bu arkadaş size kardeşleriniz kadar yakın olacak.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap