İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gökyüzünden Haberler
  3. 14 Aralık 2020 Gökyüzü Etkileri
Trendlerdeki Yazı

14 Aralık 2020 Gökyüzü Etkileri

13 Aralık 2020 Gökyüzü Etkileri

14 Aralık 2020 Gökyüzü Etkileri

Yeniliklere ve şifalanmaya hazır olun…

Yay burcunun 23 derecesinde bir Tam Güneş tutulması yaşayacağız. Tutulma noktasında sabit yıldızlardan Ras Alhague var. Bu açıya yaklaşan Merkür açısı ve uzaklaşan Mars etkiside yansıyacak. Bu Güneş tutulması etkilerini yaklaşık bir yıl yaşıyor olacağız.

Ras Alhague şifayla ilgilidir ve ilahi olandan dünyevi olana yansıması, bize artık sıkıntılarımızın azalarak biteceğini ve şifalanacağımızı anlatmaktadır. Ama bu dönemde yanlış ilaçlar kullanmamaya, aşı dolandırıcılarına dikkat etmeye özen göstermemiz gerekiyor.

Kötü anlamıyla; cinsel konuda sapkınlıkların artacağı, cinsel ilişkiler yüzünde toplumda yaşanacak sorunlara işaret ediyor. Bu tutulma Güney Ay Düğümüne yakın bir açıda olacak, bu eskiden beri gelen sorunların, yapılan yanlışların artık üstünün örtülemeyeceğini, bazı gerçeklerin artık hasıraltı yapılamayacağını gösteriyor.

Yeni başlangıçlara açık olduğumuzu gösteren gökyüzü, özellikle dış ülkelerle çalışanların başarılarını görüyor olacağımızı anlatıyor.

Merkür gezegeni o anda Atria sabit yıldızıyla kavuşuyor olacak. Çok şanslı olan bir yıldız olan Atria hak edişlerle alakalıdır. Neyi hak ediyorsak o karşımıza çıkacak demektir. Dürüst davranışlarımızın karşılığını alacağımız, aynı şekilde eğer dürüstlükten uzaksak bunun hak edişlerini de alacak olduğumuzu gösterir.

Bu arada Venüs ve Jüpiter arasında bir sekstil açı oluşacak. Jüpiter Tam Güneş Tutulmasının da yöneticisi olarak, diğer bir iyicil olan Venüs’ten destek alıyor olması bize bu tutulmanın zararlı etkilerinden çok fayda getirecek olduğunu gösteriyor. Ayrıca bu iyicil açı ilişkilerimizi biraz olsun rahat ifade edebileceğimizi, yeni aşkların başlayabileceğini gösteriyor.

14 Aralık 2020 Gökyüzü Etkileri
14 Aralık 2020 Gökyüzü Etkileri

Koç Burcu Yorumu

Yeni bir eğitime başlayabilir, uzak ülkelerde güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Din ve ahlak konularında fazla tutucu davranmamaya özen gösterin.

Boğa Burcu Yorumu

Başkalarıyla yaptığınız ortaklaşa işlerin meyvelerini alacağınız bir dönem. Miras, nafaka gibi gelirinize yansıyacak kazanımlarınız olabilir.

İkizler Burcu Yorumu

Hayatınızın aşkıyla evlenme kararı alabilir, yeni bir ortakla iş hayatına adım atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Yorumu

Sağlığınız konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Eski iş yerinizden ayrılıp yeni bir iş yerine başlangıç yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumu

Yeniden âşık olabilirsiniz, evli olanlar eşiyle yeni bir başlangıç yapabilir. Bebek sahibi olmaya karar verebilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu

Ailenizle birlikte yeni evinize taşınabilir, evinizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumu

Yeni bir kardeş sahibi olabilir yada yeni komşular edinebilirsiniz. Yakın akrabalarınızdan size destek gelebilir.

Akrep Burcu Yorumu

Maddi anlamda yeni kazanç kapıları sizlere açılacak. Bu dönemde kendinizi daha iyi hissedebilir, sahip olduklarınızın artışıyla mutluluk yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Yorumu

Kendinizi, düşünce biçiminizi değiştirmeniz için güzel bir zaman. Yaşam gücünüzün arttığı bu dönemde spora başlayabilir, kendinize yatırım yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Kendi yaralarınızı sarmayı öğrenmeniz gerekiyor. Depresyon riski fazla gözüküyor, melankoliden biraz uzak durmanızda fayda var.

Kova Burcu Yorumu

Yeni gruplara girebilir, bu gruplarda kendinizi tanıtabilirsiniz. Yurt dışı işlerinden maddi kazanımlar görebilirsiniz.

Balık Burcu Yorumu

İş konusunda başlangıçlar yapabilirsiniz. Kariyerinizde yükselme basamaklarını tırmanmak için iyi bir zaman.

Önerilen Yazı
2021’de Burçları Neler Bekliyor?

Yükselen burcunuza göre okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu bir genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

Astrobilinç

Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap