İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 13 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

13 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

13 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Güzel bir iletişim harika bir gün. Bugün gökyüzünde Merkür gezegeni iki iyicil gezegen arasında. Hem Venüs, hem de Jüpiter gezegenlerinin arasında olması, uzakta olsa Mars’tan kare açı alıyor olması, gün genelinde cesur konuşmalar yapacağımızı gösteriyor. Konuşmalarımız hem süslü, hem abartılı olabilir. Düşünce yapımız bugün genelinde hızlı, ani kararlar verebilen bir yapı sergiliyor olacağız.

Bu arada Neptün ve Mars arasında sekstil mevcut. Daha cesur kararlar alabileceğimiz, gerçekten ziyade hayalin peşinde koşabileceğimiz, tabiri caizse Donkişotluk rolünü üstlenebileceğimizi gösteriyor. Ay’ında ilerleyen saatlerde Neptün gezegeniyle kavuşum yapacak olması, bizim duygusal anlamda hülyalı davranabileceğimizi, romantik beklentiler içinde olabileceğimizi, Sevgililer gününe hazırlık telaşımızın artacağını gösteriyor.

Hava koşulları gerilimini arttırırken, bu güzel günü sevdiklerimizi arayarak, özlem gidererek geçirebiliriz. Ayrıca yazmak içinde çok güzel bir gün. Yeni bir şiir yada hikaye oluşturmak için bu fırsatı kaçırmamak gerekiyor.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bugün, hayal dünyanızın tüm sınırlarını zorlayabilirsiniz. Çevrede kendinizi tanıtmak için, yeni arkadaşlıklar kurmak için güzel bir gün.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Güzel konuşmalarla insanları etkileyebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamadan bir düşünün, bugün doğru insan karşınıza çıkmayabilir.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde dalgın olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanırsanız kazançlı çıkarsınız. Yurtdışı bağlantılarını kullanmak, uzakları yakın etmek için değerlendirilebilecek bir zaman.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının kaynaklarından faydalanmak için iletişime ağırlık vermelisiniz. Unuttuğunuz evraklarınızı gözden geçirin. Yeni bir eğitim almayı düşünmeye başlayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişim için güzel bir gün. Telefonla birilerini aramanız size yeni fırsatlar sunabilir. Yeni ortaklıklara hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Hayalinizi gerçekleştirmek için, kalemi, kâğıdı alın ve yazmaya başlayın.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş arkadaşlarınla sohbet etmek size farklı bakış açıları sağlayabilir. Bugün her zaman konuştuğunuz konulardan uzaklaşıp, karşınızdakinin size sunacağı fırsatları dinleyin. Belki de geleceğinizi yönlendirmek için, harika bir ipucu yakalayacaksınız.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hobilerinizle ilgili başka insanlarla iletişime geçmelisiniz. Yeni fikirler almak, yaratıcılığınızı geliştirmek için size yeni ufuklar açacaktır. Sağlığınıza bugün ayrı dikkat etmelisiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bireylerini bir araya getirebilir, onlarla iletişim yönünüzü güçlendirebilirsiniz. Çocuklarınızla güzel vakit geçirebilir, onların yaratıcılığını ortaya çıkartmaya çalışabilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir yere taşınmayı planlıyor olabilirsiniz, bunun için uygun bir zaman. Ailenizin size desteğini alacağınız bu zamanda, onları hayal kırıklığına uğratmamaya çalışın.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş fırsatları yaratabileceğiniz, sözlerinizi paraya dönüştürebileceğiniz bir zaman. Kız kardeşleriniz varsa onunla güzel zaman geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Konuşmalarınızla yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bir gün. Para konusunda dikkatli olmalısınız. Hesaplarınızı kontrol altında tutmanızı öneririm.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yazmak için harika bir gün. Alın kâğıdı kalemi yazın. Aklınıza ne geliyorsa yazın. Bugün yeni bir eser meydana getirmek için başlangıç yapabilirsiniz. Duygularınızı bu şekilde kullanmanız sizi olası depresyondan koruyacaktır.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap