İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 13 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

13 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

13Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarıyla Sizlerleyiz. Kova Burcu, Balık Burcu, Oğlak Burcu, Yay Burcu, Akrep Burcu, Terazi Burcu, Başak Burcu, Aslan Burcu, Yengeç Burcu, İkizler Burcu, Koç Burcu, Boğa Burcu ile ilgili tüm detaylara değineceğiz. Benzer içerikler için diğer yazı ve kategorilerimizi takip etmeyi unutmayın.

4 Ocak 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

13 Ocak 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Sabah saat 8:00’da Oğlak burcunda Plütonik bir Yeniay gerçekleşecek. Toprak burcunda bu kadar yoğun bir gezegen toplanması maddi güvenlik konularının gündemde olduğunu, daha disiplinli çalışmamız gerektiğini, kurallara rivayet edilmesi gerektiğini, sınırlama ve kısıtlamaların yoğunlaşabileceğini, kuraklık sorunlarını, yeni başlamak istediğimiz işlerde bazı zorluklar yaşanabileceğini gösteriyor.

Yeniay oluştuktan sonra kesinleşen ilk açısı Plüton gezegeniyle olacak. İstesekte istemesekte sancılı yıkılma ve zorlu yeniden doğuş temaları ağır basacak.

Plüton gezegeni ölüm ve yeniden doğuşu temsil eden Hades’le anılır. Aynı zamanda mafya adamlarını, güçlü zorba liderleri, büyük patlamaları, büyücüleri, atom bombasını temsil eder. Türkiye açısından baktığımızda bu bizim milletler arası sözleşmelerde yeni yaptırımlar gelebileceğini, dış ticarette yaşanacak zorlanmaları, bu alanlarda yeni yasaların gelebileceğini, dış ülkelerle yaşanabilecek sorunları. Büyücüler ve dolandırıcılar tarafından kandırılmaları işaret eder.

4 Ocak 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Otoritedeki kişilerle sorunlar yaşayabilirsin. İş konusunda yaşanan zorluklar yüzünden işten ayrılabilir, yeni iş başlangıçları yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir şehre taşınmak zorunda kalabilir yada eğitim alanında zorunlu bir geçiş dönemi yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Davalarla uğraşman gerekebilir, özellikle nafaka yada tazminat sorunlarıyla karşılaşabilir, yeni ödemelerle karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinle yaşayabileceğin sorunları büyütmemelisin, emin olmadan bir şeyleri bitirmek sana büyük kayıplar yaşatabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık konusunda artık daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Yeni bir diyet yada hafif sporlara yönelmen, uzun zamandır ihmal ettiğin tahlillerini biran önce yaptırman gerekiyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öz güvenini geliştirip yaratıcılığını doğru bir şekilde kullanabilirsin. Aşk konusunda yeni başlangıçlar yapman söz konusu gibi gözüküyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenin sağlığı ile ilgilenmen gerekebilir. Ev değiştirmek için uygun zamanlar geliyor. Üzücü haberler alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişiminizin sekteye uğrayacağı bir zaman yakın çevrenizle sorunlar çıkabilir bu yüzden insanlardan bir süreliğine uzak durabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel güvenliğinizin önem kazandığı bir zaman. Maddiyat açısından zorluklar yaşayabilir yeni kaynaklara yönelebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Fiziksel görünüşünüzden memnun olmadığınız, kendinize güvenmediğiniz, sıkıştırılmışlık duygusunu yoğun yaşadığınız bir zaman. Biraz kendinize zaman tanıyın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhsal uyanışa geçeceksiniz. Bu biraz sancılı olacak ama kendinizi daha iyi tanıyacak ve ne istediğinizden emin olacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınızı fark edip bunu kullanmanın yollarını bulabilirsiniz. Dostluklarla düşmanlıkların ayırt edileceği ve bu konuda bazı sancıların yaşanacağı bir dönem.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap