İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 13 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

13 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

13 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Cumartesi günü Balık burcunun 23 derecesinde Yeniay meydana geliyor. Anın haritasına baktığımızda Sadalbari sabit yıldızının üzerinde olacağını ve gökyüzünde o anda  Yengeç burcunun yükseleceğini görüyoruz.

Yeniaylar yenilikler yapma enerjisini hazırlar, Dolunaya kadar bir proje oluşturur ve bunu gün yüzüne çıkarırsınız. Bu yeniay şanslı insanların gün yüzüne çıkacağını gösteriyor. Tabiî ki hak edişlere göre.

Hala Neptün gezegeninin etkisinde yaşayacağımız bu olay, aşırı yağışları, gemiler ve okyanuslarda yaşanacak üzücü olayları, sıvılardan kaynaklanan sorunları işaret ediyor. Bazı aşıların sıkıntı yaşatacağına şahitlik edebiliriz. Çözümünü şifalı bitkilerde bulacağımız sorunlarla karşılaşabilir. Bazı ilaçlarda kullanılacak bitkilerin haberlerini alabiliriz.

Bu arada manevi olarak gökyüzünde harika bir zaman devam ediyor. Dualarınız bu dönemde semaya daha rahat ulaşacaktır. Bunu değerlendirebilirsiniz.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi iç dünyanızı zenginleştirebileceğiniz, kişisel gelişim için bu günleri kullanabileceğiniz bir zaman. Gizli aşk ilişkileri, flörtler yaşanabilir.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni gruplara girebilir, yeni derneklerle çalışmalar başlatabilirsiniz. Bu dönemi iyi yönde kullanabileceğiniz, bir ay var önünüzde.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni iş anlaşmaları imzalayabilirsiniz. İş yerinizde atanacak amirlerinizle sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Pozitif yönde etkilenecek burçlardansınız. Bu enerjiyi doğru kullanıp yeni eğitimler almaya başlayabilir, yada yurtdışı görüşmeleri yapabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni para kaynaklarınız, size şans getirecek ortaklıklarınız olacak. Fırsatları değerlendirmek için uygun bir ay. Bu ay ölüm ötesi konularda deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle hayatınızda bazı olayları değiştirmeye karar verebilirsiniz. Bekarsanız bu dönemde evlenme kararı alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir, yeni bir diyete başlayabilirsiniz. Bu ay şifalı bitkilerden faydalanacak burçlardansınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer önünüzde böyle bir seçenek varsa bu fırsatı kaçırmayın derim. Evcil hayvan almak için uygun bir zaman.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızla ilgili bazı konuların üzerini örtebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Etrafınızda sizi destekleyen insanları yüz üstü bırakmayın.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizi değiştirebilir, hayatınıza yeni arkadaşlar toplayabilirsiniz. Eğitim almak istiyorsanız bu harika bir fırsat olabilir.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Para konusunda yeni gelir kaynakları elde edeceğiniz bir aya giriyorsunuz, beklediğiniz iş girişimleri size olumlu olarak dönecektir.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgilerinizin arttığı, çocuklarınızla iletişimin güçlendiği bu zaman yapacağınız yenilikler kendiniz için olacak. Yeni bir saç modeli, belki de dışa değil içe yatırım yapacaksınız.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap