İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 12 Ocak 2021 Gökyüzü Haberleri
Trendlerdeki Yazı

12 Ocak 2021 Gökyüzü Haberleri

featured

Oğlak Burcundaki Güneş Plüton gezegeniyle kavuşuma yaklaşıyor Her ne kadar kavuşum zamanı Perşembe günü yaşanacak olsa bile etkilerini şimdiden hissettirmeye başlayacak.

Aynı zamanda Boğa burcundaki Mars gezegeni Sabit yıldız Sheratan ile kontağa geçiyor. Mars ve Satürn’ün doğasındaki Sheratan bedensel yaralanmalara, şiddetsiz yenilgiye, yangında, savaşta veya depremde yıkıma neden olur. Böyle bir yıldızın Mars gezegeniyle kavuşumu büyük sorunları beraberinde getirir.

Amacım sizi korkutmak değil bu hafta genelinde etkili olacak bu gökyüzü kavuşum etkileri ister istemez bizlerin hayatına da bir şekilde yansıyacak. Unutmayalım Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.

Bazı yerlerde yıkıcı depremler, yangınlar, volkan aktiviteleri ve nükleer sıkıntılar yaşanabilir. Devletteki üst düzey otoriteleri arasında yaşanacak sorunlar, toprakların sınırlarıyla ilgili yaşanacak çatışmalar gözlemlenir. Bazı otoritelerin mevkilerinden alınmaları yada suikasta kurban gitmeleri söz konusu olabilir.

Genel anlamda baktığımızda sakin kalmamız gereken zaman dilimine giriyoruz. Bu hafta sağlığımıza ve sevdiklerimize daha dikkat etmeliyiz. Her ihtimale karşı deprem çantamızı hazır bulundurmamızda fayda var. Uranüs gezegeninin Mars’a yakın olması sebebiyle yaşanacak sorunların en beklenmedik yerden geleceği görülüyor.

 

Koç Burcu

Patronlarınızla sorun yaşamamaya, iş alanında sakin kalmaya çalışın. Maddi anlamda dikkatli davranmanız gerekiyor.

Boğa Burcu

Kişisel anlamda kazalara bu hafta açıksınız. Öğretmenlerinizle iyi geçinmeniz gerekiyor. Dış dünya ilişkileriyle sorunlar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Dinsel konularda ani çıkışlar yapmamanız gerekiyor. Bir anda kendinizi sınırlanma altında bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Eşinizle ve çevrenizle oluşabilecek sorunlar görülebilir. Sakin kalmanız ve dikkatli olmanız gerekiyor.

Aslan Burcu

Sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Kalbinizi yoracak sporlardan bu hafta uzak durun. İş yerinde kazalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Başak Burcu

Çocuklarınızla ve sevgilinizle bu hafta sorunlar yaşayabilirsiniz. Dinsel veya eğitimsel anlamda bu hafta tartışmamaya girmemeniz gerekiyor.

Terazi Burcu

Aile içindeki büyüklerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Ameliyat olmayı düşünüyorsanız bu hafta erteleseniz iyi olur. Kazalara karşı daha dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu

Ağabeylerinizle yâda abi yerine koyduğunuz insanların baskısıyla karşılaşabilirsiniz. Eşinizle tartışmaktan uzak durun bu hafta onu anlamaya bilirsiniz.

Yay Burcu

Para konusunda sıkıştığınız ve çıkış bulamadığınız bu hafta, önceliğiniz sağlığınız olması gerekiyor. Para elbet bulunur ama sağlığınız giderse bir daha yerine koyamazsınız.

Oğlak Burcu

Her şey geçti derken zorlandığınızı ve hala dönüşüme uğradığınızı fark ediyorsunuz. Bu hafta çocuklarınızla kavga etmemeye özen gösterin.

Kova Burcu

Aile içi kavgalardan uzak durmanız gerekiyor. Yangınlara karşı evinizde dikkatli olmalısınız. Gizli düşmanlarınız şu ara güç kazanabilirler.

Balık Burcu

Kardeşlerinizle tartışmaktan uzak durmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarınızda bu hafta sorunlar görülebilir.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Sizi Instagram hesabından takip ediyorum ve ne yazsanız hangi konularda uyarsanız çıkıyor.tebrikler🙏👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir