İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 11 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

11 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

11 Şubat 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yeniay Enerjisiyle dolmaya hazır mısınız? Evet, gökyüzünde bir yandan Kova burcunun 23 derece 17 dakikasında meydana gelecek bir Yeniay ve Venüs Jüpiter arasında tam partil kavuşum var. Yeniay aynı zamanda Sadensuud  ve Deneb Algedi sabit yıldızlarının üzerinde meydana geliyor.

Deneb Algedi yapısına baktığımız zaman yanlış arkadaşlıklardan gelebilecek zararları, yüksek pozisyondaki kişileri, mal ve para kayıplarını, çocuklar ile yaşanabilecek endişeleri ifade eder.

Sadensuud sabit yıldızı ise arkadaşlardan saygı, okült konulara ilgi, kazanç ve büyük şansı sayabiliriz.

Yeniaylar bir şeylere başlamak için güzel bir hazırlık zamanını temsil eder. Bunun Kova burcunda gerçekleşiyor olması bize bireyselliğimizi toplum adına rahatlıkla koyabileceğimizi, teknolojik anlamda yeni haberlere, yeni yaratıcılıklara açık olacağımızı ve yeni bir oluşum için hazırlanmamızı gösteriyor olacak.

Kırân-ı sa‘deyn yada sa’d-i kırân denilen Jüpiter ve Venüs kavuşumu ise büyük mutluluk anlamına gelir. Bu en iyiciller dediğimiz planetlerin tam partil kavuşumu ne kadar gökyüzünde diğer gezegenlerin sert açılarla birbirlerine bakış atsalar da biraz olsun ortamın yumuşayacağını güzel bazı haberler alabileceğimizi gösteriyor.

Gökyüzü bize artık Kova burcu enerjisinin hayatımıza girmeye başladığını ve gittikçe bunun artacağını işaret ediyor. Artık teknolojik olarak evlerimize giren ürünlerin artacağını ve ben kullanmam, ben anlamam diyenlerin hükümdarlıklarının bittiğini, anca yenidünya düzenine ayak uydurmaya çalışanların yeni yaşamda yerlerini alacaklarını gösteriyor.

Eski olan ne varsa artık bitti, yeniye, yeniliklere hayatınızda yer açın. Uyumlu bir şekilde adapte olmaya çalışın, evet alışılmış her zaman iyi gibi gözükür ama yeni yerlere yelken açmak bizi ileriye götürecek olandır.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İç dünyanızda ve eğitim alanında yeni güzellikler yaşamaya hazır olun. Yeni arkadaş gruplarına girebilir, sanal ortamdan kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanınızda bazı yenilikler yapmaya hazır olun, ortaklıklardan yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Ailenizle güzel zaman geçirmek için uygun bir gün.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ufuklara yelken açabilirsiniz, gözünüz uzaklarda, yeni bir eğitim yada uzak yerlere taşınma fikri size cazip gelmeye başlayabilir.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Davalık bir meseleniz olabilir, sizin avantajlı bir durumda olduğunuzu gösteriyor. Para alanında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Şansı eş ve ortaklıklar alanından alıyorsunuz, yeni fırsatlar kapınızı çalıyor olabilir. Yeni başlangıçlara her an için hazırlıklı olun.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ilgili yeni bir sürece girdiniz. Kendinizi eskisinden daha zinde hissedeceksiniz. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir aşk her an için kapınızı çalabilir. Kendinize vakit ayıracağınız ve kendiniz için para harcayacağınız bir zaman. Yorgunluğunuzu atmak için masaj veya meditasyon iyi gelecektir.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bireyleriyle aranızdaki sorunları çözmeye çalışacağınız, onlara zeytin dalı uzatacağınız bir zaman. Şans hemen yanı başınızda duruyor.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bazen eskinin sizi geri çağırdığını hissediyor olabilirsiniz. Ama gelecek ileride, geride değil!

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni gelir kaynakları oluşturabileceğiniz, yeni fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir zaman. Para alanınızda bu kadar gezegen yoğunluğunda musluk akarken doldurmaya çalışın.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yılın en şanslı burcu ve yaşayabileceğiniz en şanslı olduğunuz gün. Bu fırsatı değerlendirin. Kafanızı kaldırın ve yeni projeler için planlamalar yapmaya başlayın.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir anda kendinizi ruhen yenilemek için girişime girebilirsiniz. Bırakın eskiyi yeni bir Balık dünyaya getirin. Sezgilerinizle yolunuzu açın.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap