İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 11 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

11 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

11 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Hayallerde kaybolmamaya dikkat edin!…

11 Mart Perşembe gecesi İstanbul saatiyle 3:01’de Güneş ve Neptün Balık burcunun 20 derece 38 dakikasında tam kavuşum yapacak. Yükselen Yay burcunun 26 derecesi olacak. O noktada Aculeus sabit yıldızı var ve onunla Güneş Neptün kavuşumu kare açı oluşturuyor olacak.

Bu yazıyı erkenden kaleme almamın sebebi, etkisinin başlamış olması ve 11’inde zirve yapacak olması. O tarihten sonra hemen akabinde gerçekleşecek olan Yeniay’ında bu durumla bağlantılı olduğu aşikâr.

Yeniaylar bir şeyleri başlatma enerjisi verir, ama aynı zamanda istatiksel olarak bakıldığında Yeniay’larda deprem olasılığı yüksektir. Neptün gezegeninin Suları yönettiği ve aynı zamanda Su burcu olan Balık’ta bu kavuşumun yaşanacağı düşünülürse aklımıza tusinami etkisini düşündürüyor. Aynı zamanda Neptün ilaçlarla da ilgilidir. Yönettiği burçta olması sebebiyle aşı ve ilaçlarla ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağını fakat bazı ilaçların göz sorunlarına, hatta körlüğe bile sebep olabileceğini söylemem gerekiyor.

Otoritelerin vereceği kararlardan halkların şimdilik haberdar olmayacağı, ilerleyen zamanda bu konuların gün yüzüne çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Su yüzünden yaşanabilecek bir diğer sorun, sulardan kaynaklanan bulaşıcı hastalıklar. Önümüzdeki bir hafta içtiğiniz suya biraz daha dikkat edebilirseniz, daha iyi olur.

Bu dönemi iyi değerlendirmek adına, Neptün aynı zamanda ilhamı da anlattığı için ve Venüs gezegeni de bu kavuşuma katkı sağladığı için, yazın, çizin, sanata katkı sağlayın. Bu dönem harika sanat eserleri ortaya çıkarmak için çok güzel zamanlardır. Ve dua edin, neye, nasıl inandığınızın önemi yok. İlahi sevgiyi anlatan Neptün gezegeni dualarınızın yerine ulaşmasına sebebiyet verecektir. Yalnız dualarınız başkasının kötülüğü için olmadığına dikkat edin.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolculuklarla ilgili dikkat etmeniz gereken bir şeyler var, evraklarınızı unutmuş yada pasaportunuzu kaybetmiş olabilirsiniz. Kendinize acımak yerine yeteneklerinizi kullanmaya ne dersiniz?

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ne olduğunu fark edemeyeceğiniz şu günlerde, kendinizi daha fazla değerlendirmelisiniz.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda dikkatli davranmalısınız. Yanlış anlaşılmalar olabilir, iş yerindeki belirsizlikler sizin direk sağlığınızda sıkıntı yaratabilir. Bu kadar kafaya takmamalısınız.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim hayatınızla ilgili bazı sorunları çözebilirsiniz. Yalnız etraf bu kadar sisliyken biraz daha dikkatinizi arttırmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızdan yara alabilirsiniz.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklediğiniz dış kaynaklardan gelecek paralar üzerinde sis bulutları var, bu konuyu netleştirene kadar içiniz rahat etmeyecek gibi. Çocuklarınıza göz sorunları yaşamamaları için bu hafta dikkatli olmalısınız.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle kavga mı etmek istersiniz, yoksa romantik bir hafta mı? Saman altında su aramayı bırakın. Yanlış anlaşılmalara açık bir zaman dilimi.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerden doktora gitmeniz gerekiyorsa, ertelemeniz daha doğru olabilir. ( Tabi çok acil değilse) Üzerinize yıkılan angarya işlerin, altında boğulabilirsiniz.

 

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili bazı sorunları fark edebilirsiniz. Bu hafta düzeltmek için iyi bir zaman değil. Bunun için önümüzdeki haftayı beklemenizi öneririm.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle olan ilişkinin üzerinde sis bulutları geziniyor. Beklenmeyen sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Göz sorunlarını önemsemelisiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeşlerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Şu ara odaklanma problemleri yaşayabilirsiniz. Yazarlık yeteneğinizi bu hafta değerlendirmelisiniz.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Göremediğiniz sorunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Para alanında yaşayacağınız bu kavuşum, maddi anlamda önünüzü göremediğinizi anlatıyor olabilir.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişiliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz, yeteneklerinizle ben burada diyebileceğiniz bir hafta. En şanslı burç bu hafta sizsiniz. Kendinizi zirveye taşımak sizin elinizde.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap