İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

10 Şubat 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Sözlerimiz kılıçtan keskin olabilir, dikkat!..

Boğa burcundaki Mars ve Kova burcundaki Merkür arasında tam partil kare açı meydana geliyor. Bu kadar sabit fikirli olmak, hem bize hem karşımızdakine zarar verir. Gökyüzü ‘iyi tart iyi konuş’ diyor. Bunu yapamazsan da ‘söz gümüşse, sükut altındır’ atasözünü hatırlayıp uygulamak hayrımıza olacaktır. İki gezegende rahat etmedikleri burçlarda ve Merkür hem yanık konumda, hemde retro hareketi devam ediyor. Yani tamamen olumsuz yönleriyle çalışıyor olacak. Birçok insan ağzından çıkanı duymayacak. Bu zamanda, ufak tartışmalar kanlı sonuçlar doğurabilir. Yalan, yanlış bilgiler, dedikodular canımızı sıkan konuların başında yer alacak.  Kafa dağınıklığımız artarken, arada ani hatırlamalarla günümüzü kurtarabiliriz. Çok hızlı geçen fikir yığınlarını yakalamakta zorlanabiliriz. Not tutmak bugünlerde bizim çok işimize yarayabilir.

Sadece bu kadarla sınırlıda değil elektrik kontaklarından çıkan yangınlar, umarım olmaz ama uçak kazaları, trafolarda yaşanacak sorunlar, yıldırımlar yüzünden yaşanacak felaketler yaşanabilir. Özellikle devlet yönetimlerine karşı ayaklanmalarda artış yaşanabilir. Devletin başındakilerin internete sınırlama getirmek istemeleri, sorunlara neden olabilir.

İnternet yavaşlığı yüzünden yaşanacak sorunlarında artışları unutmamamız gerekiyor. Şu ara hemen hemen herkes bu sorunlarla baş etmeye çalışıyor. Sorun sizin internet sağlayıcınızda değil. Merkür gezegeni Güneş’in önünden geçiyor ve manyetik alan değişimi yaşıyoruz. Tabi bununla beraber vücut direncimizde düşüş oluyor, şu ara hastalıklara karşı daha dayanıksız konumdayız. Takviye destekler almak (doktor kontrolünde) bize iyi gelecektir.

Sinirsel olarakta çok gergin durumdayız, özellikle beyin ve sinirlerle ilgili nörolojik rahatsızlıklar yaşayabiliriz. Kendimizi ihmal etmememiz gerekiyor.

Merkür’ün bu arada Kuzey Ay Düğümü’yle açısı devam ediyor, kötü karma yaratmamaya dikkat etmemiz gerekiyor. Bu ileride önümüze sürekli gelecek bir yara izi bırakabilir.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Para kazanmak için bu zamanlarda mücadelen fazlasıyla artmış durumda, sağlığını ihmal etmemen gerekiyor. Kardeşlerinle şu ara daha anlayışlı konuşman aranızda sorun çıkmasını engelleyecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Öfke kontrolü üzerine çalışmalar yapabilirsin, nefes egzersizleri iyi gelebilir. Enerjin fazlasıyla yüksek bunu yeni maddi kaynaklar yaratmak için kullanabilirsin. Çocuklarınla iletişiminde daha yumuşak ve anlayışlı davranman her iki taraf içinde olumlu sonuçlar meydana getirir.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinle savaşın bitmemiş görünüyor, bu kadar kendini suçlamak geçmişi değiştirmez. Ailenle aranda sorun çıkmamasına ve onlara önyargılı davranmadığına dikkat etmek, sana iyi gelecek.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde yaşadığın gerginlikler arkadaşlarına yansıyor olabilir. Yakın akrabalarınla konuşmalarında dikkatli olmalısın. Bu ara dedikodulara maruz kalabilirsin.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok hırslısın, bu hırs seni ve etrafındakileri tutuşturabilir. Maddi kayıplar yaşayabilirsin. Arkadaşlarınla tartışmaktan uzak durmalısın.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafandaki bilgileri sıraya koymakta zorlanıyor olabilirsin. Kendine bu kadar yüklenmene gerek yok. Sağlığına özen göstermelisin. Şu ara ameliyat için uygun bir zaman değil.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşine öfkelene bilirsin. Aranızda herhangi bir nedenden sorun çıkarsa bunu uzatmamaya çalışmalısın. Dedikodular şu ara senin arkandan da dönüyor. Fazla takılmamakta fayda var.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplar arasında konuşmaların fazla dikkat çekebilir, olumsuz bakışları üzerine çekebilirsin. Sağlık konusunda dikkatli olman gerekiyor.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocukların fazla enerjik olabilir, onların bu enerjisini doğru yönlendirmen gerekebilir. Evli iseniz eşinizle iletişimin gerilimli olmamasına gayret etmelisiniz. İş alanında ufak arızalar yaşanabilir.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanında öğrendiklerinizin hepsini unutmuş gibi hissedebilirsiniz, telaş yapmayın, ufak bir geçmiş bilgileri gözden geçirmek çok işinize yarayacak. Ailenizle tartışmalardan uzak durmalısınız.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile bireyleriyle ilgili sorunlar yaşanabilir. Özellikle kardeşlerinizin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Sağlık konusunda sorun yaşıyorsanız, tek doktorla kalmamanızı tavsiye ederim.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Parayla ilgili sorunlarınız yüzünden kardeşlerinizle tartışmalara girebilirsiniz. Aile içindeki konuşmalar dikkat etmeniz gereken alan. Ortaklarınızla sorunlarda gündeme gelebilir.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir. Işıkla kalın, sağlıcakla kalın.

 

Astrobilinç

Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap