İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 01 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

01 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

01 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 

Venüs 17:05 saatinde Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna giriş yapacak. Ve Kova burcunda ki toplam gezegen sayısı 5 olacak. Bu aşırı derecede yoğun bir hava vurgusunun olacağını gösteriyor. İlk açısı Terazi burcundaki Ay’la olacak üçgen bir açı oluşturacak. Sonrasında 6 Şubat tarihinde tam kesinleşecek Satürn kavuşumuna doğru yolculuğa başlayacak. Bu beş gezegenin klasik yöneticisi Satürn, burada söz sahibi konumunda, ve şu anda kişiliğimizi, düşüncelerimizi, inançlarımızı, ilişkilerdeki yaklaşımlarımızı denetliyor durumda.

Venüs burada Oğlak burcunda olduğu kadar söz sahibi olamaz. İlişki alışverişlerimizde takındığımız tutum biraz daha dışa dönük olmakla birlikte, kendimizi toplumsal sevgiye yönlendirebileceğimiz, merhametimizde artış olacağı, sadece kendimizi değil diğerlerini de önemseyeceğimiz anlamına geliyor. İlişkiye yaklaşımımızda özgür olma isteğimiz artarken, bizi zorlayan, önümüzü tıkayan ilişkileri de bitireceğiz. Bu bizi gerçekten hak ettiğimiz ilişkiye yönlenmemiz için bir basamak olacak. Bu dönemde yeni başlayacak ilişkilerimiz daha mesafeli olduğu kadar, geleceğe yol alabileceğimiz doğru insanı bulmak içinde uygun zamandır. Çünkü ilişkiye yaklaşımımız, daha dürüstçe ve duygulardan ziyade mantıksal bakışımızla, adımımızı sağlam zemine atmış oluruz.

Bu dönemde ayrıca sanatsal konularda daha yetenekli hale geliriz. Güzellikler meydana getirmek, yeni bir sanat eseri yaratmak için uygun bir zamandır.

Bu arada gün içinde Güneş ve Mars arasında kare açısı gerçekleşiyor. Ben bilirim tavrı, sabit fikirli olmamız, öfke kontrolümüzü sağlayamamamızı ve içimizdekinin dışarıya doğru patlamasını anlatır.

Güneş’in hala Jüpiter’den aldığı olayları büyütme etkisi devam ediyor. Fazlasıyla agresif olabileceğimizi, kimseyi dinlemez tavrımız, başımıza sorunlar açabilir. Büyük devlet adamlarının ani çıkışları küçük olayların büyümesine, iç karışıklıkların artmasına, birçok yerdeki karmaşanın etrafa yayılmasına sebebiyet verir.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçek arkadaşlarınla sahtelerini ayırt etmek için güzel bir zaman. Sohbet ettiğin insanların arasına yeni insanlar eklenecek. Para konusunda ani giriş ve çıkışlar yaşayabilirsin.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Öfkene hakim olman gereken birkaç gün önünde, fazla ani kararlar vermemeye dikkat etmemelisin. İş alanında güzel gelişmeler, güzel fırsatlar seni bekliyor olacak.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanında destekleyici etkiler alıyorsun. Fazla ego yapmaman ve iç dünyanda karmaşa yaşamamaya özen göstermelisin.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Korkularından emin olabileceğin, onlarla yüzleşebileceğin günler önünde. Arkadaşlıklarında biraz serin kanlı davranman, her olayın içine girmemen daha iyi sonuçlar meydana getirebilir.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapacağın kontrat ve anlaşmalarda şanslı olduğun zamanlar ama Merkür’ün geri gittiğini gözden kaçırmamalısın. İş alanında gerginlik henüz bitmiş değil, kızgınlığı arttırmamaya özen göstermelisin.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeterince sevilmediğini hissedebilir, bazı olayları bitirmek isteyebilirsin. Dış seyahatlere çıkmayı düşünüyorsan dikkatli olmalısın. Uzun yolculuklarda kaza riski mevcut.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgi alışverişlerinde karşındaki insanı yeterince iyi anlayıp anlamadığı kontrol etmelisin. Aileden kalacak miraslarla ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Açık düşmanlarınla dikkatli davranmakta fayda var.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle iyi anlaşmanız için güzel bir fırsat doğuyor, onlardan yardım görebilirsiniz, birbirinize desteğiniz artacak. Eşinizle veya ortağınızla kavga ortamına girmemeniz de yarar var. Karşınızdaki öfkesine hakim olamaya bilir.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın akrabalarınızla çözümsüz meseleleri halletmek için harika bir fırsat doğacak. Bunu iyi bir şekilde değerlendirmeniz size yeni fırsatlar sunacak. Sağlık alanında biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Kalp sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni para kaynakları bulabilir yada yaratıcılığınızı kullanarak mali durumunuzu iyileştirme fırsatı bulabilirsiniz. Çocuklarınızla çatışmamaya girmemeniz gerekiyor, onlarla gergin durumlar yaşanabilir.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel bakımınızla ilgilenebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Aile içinde çıkabilecek sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bir süre kibri bırakmalı ve karşı tarafında haklı olabileceğini kabul etmelisiniz.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Her türlü sıkıntı ve zorluklar konusunda Venüs size iyiliğini sunacak, her ne kadar sınavlarınız daha yeni başlıyor olsa da şimdilik bu iyilikleri biriktirebilirsiniz. Kardeşlerinizle tartışmamaya özen gösterin.

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir. Işıkla kalın, sağlıcakla kalın.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap