İlginizi Çekebilir
2021'de Burçları Neler Bekliyor?
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

09 Şubat 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Şifalanmak için, güzel bir güne başlamaya ne dersiniz? Bugün gökyüzünde kesinleşen Kova burcundaki Satürn ve Koç burcundaki Kiron arasında sekstil dediğimiz iyicil bir açı var. Bu açı Ay balzamik fazdayken meydana geliyor ve Ay’ın Plüton kavuşumu, Neptün sekstil ve Mars arasında üçgen açısı var. Gökyüzünde bu kadar yumuşak etkiler varken bunları değerlendirmek bize güzel fırsatlar sunar.

Bu olumlu açıları doğru kullanmamız için, enerjimizi içimize yöneltmemiz ve olabildiğince dönüşmek için hayal âleminden güç almamız gerekiyor. Bu gezegenler uyum içinde çalışması için tüm dürüstlüğümüzü ve iyi niyetlerimizi ortaya koymamız gerekiyor.

Sorumluluklarımızın farkında olarak, enerjimizi başka insanların iyiliği için ortaya koymalıyız. Toplumun diğer fertlerine hoşgörüyle davranmamız, gün genelinde gülümsemeyi elden bırakmamamız gerekiyor. Bu arada Kuzey Ay Düğümü ve Merkür arasında da sekstil açı yaklaşıyor. Bu karmadan getirilen bilgiye ve bilgeliğe işaret ediyor.  İnsanlara bilgilerinizin kapılarını açın. Onlara ne kadar bilgi verebilirseniz, size dönüşleri o kadar fazla olacaktır. Bu birkaç gün değerlendirmek için güzel bir zaman.

Yalnız bu konuda önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum, malum Merkür gezegeni geri hareketine devam ediyor ve bilgiliğinizden emin olmadan vereceğiniz bilgiler sizde kötü bir karma yaratabilir. Paylaştıklarınızın dedikodu niteliği taşımadığından ve doğruluğundan emin olmadan paylaşmayın. Kötü karma sahibine geri dönüş yapar. Unutmayın ‘Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.’

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şifa içinizde, bunu kendinizi iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Özellikle bildiklerinizi içinde bulunduğunuz gruplarla paylaşmalısınız. Ne kadar fazla insana ulaşabilirseniz o kadar fayda görürsünüz.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ruhunuzun derinliklerinde oluşmuş yaraları iyileştirebilirsiniz. Bilgilerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekiyor. Belki de eşinizden öğrendikleriniz size yeni bir yol açabilir.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi yaralayan konu dış dünyada yaşadığınız zorluklar. Bulunduğunuz şehrin dışındaki insanlarla iletişim alanını geliştirmeniz, onlarla bilgeliğinizden paylaşımlar yapmanız gerekiyor.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Üstlerle olan ilişkilerinizi iyileştirmek için, çalıştığınız iş arkadaşlarınızla bilgilerinizi paylaşmalısınız. Belki de onlara göstereceğiniz yol, sizin önünüzü açacak yoldur.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Derinlerdeki bilgeliğinizi arttırmanız için eşinizle daha fazla görüşmeniz gerekiyor. Belki de size yeni fikirler sunacaktır. Mesela hobilerinizden, size zevk veren uğraşlarınızdan bahsedebilirsiniz.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ölüm ve ötesi konularından korkularınızla yüzleşmeniz gerekiyor. İş arkadaşlarınızla yapacağınız beyin fırtınası size güzel fırsatlar sunacak.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ve ortaklarınızla aranızdaki sorunları halledebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi kuvvetlendirebileceğiniz bir zaman. Onlara bilgilerinizden paylaşımlar yapabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızı kuvvetlendirmeniz gerekiyor. Genel testlerinizi yaptırabilirsiniz. Ailenizle iletişiminizi arttırmanız, onlardan yatırımlar alanında bilgi aktarımlarında bulunmanız işinize yarayacak alan olacak.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi sevdiğiniz zevkleriniz üzerine yoğunlaşabilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Kardeşlerinizle yapacağınız sohbetlerde kişiliğinizi geliştirecek yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize vakit ayırmanız ve onların sağlığıyla ilgilenmeniz gerekiyor. Para alanınızla ilgili yeni bilgiler edinmek için konuşmalar yapabilirsiniz. Gruplar arasından size yeni ufuklar açılacaktır.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın akrabalarınızı iyileştirebileceğiniz bir zaman. Not tutmak, yazı yazmak ve o yazıların üzerinden tekrar geçmek size göremediklerinizi gösterecektir. Uzaklarda aramayın, o, sizde mevcut.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni yatırım alanları bulmak için güzel bir fırsat kapınızı çalıyorsa, bu fırsatı kaçırmamalısınız. Düşmanlarınızdan size fısıltıyla dedikodular gelebilir, bu dönemde sizden saklanmaya çalışılan gerçekleri öğrenebilirsiniz.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir. Sağlıcakla kalın, ışıkla kalın.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap