İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 06 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

06 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

06 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Gün içinde Venüs gezegeni önce Satürn ile kavuşum yapacak, ardından Uranüs gezegeniyle kare açısı oluşacak. Buna gün içinde Kiron sekstil açısı eşlik edecek.

Sorunlu giden ilişkilerimiz aniden bitme noktasına gelebilir ve bu bizi oldukça sarsabilir. Ani beklenmeyen kavgalardan kaçınma gereksinimi duyabiliriz. Satürn bize sorumsuz davrandığımız ilişkilerimizin içinde sıkışmaya uğratırken, Uranüs bunun sona ermesi için bize şok etkisi yaşatacak olaylar yaşatabilir. Kiron ise bizim yaralarımızı sarmamız gereken alanları gösteriyor olacak.

Sabit fikirli olmaktan vazgeçmek ve geçmişteki konuları, hala önemi varmış gibi masaya yatırmamak önem arz edecek. Yeni bir bakış açısı geliştirmeniz gereken bir gün yaşıyor olacaksınız.

Aynı zamanda para konusunda zorlanmaların yaşanacağı gün içinde ani kayıp veya kazançların yaşanabileceğini de gösteriyor gökyüzü. Ekonomik sorunların yaşanabileceğini, borsada oluşabilecek spekülasyonları da anlatıyor.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda gün içinde ani kayıplar ve kazançlar görülebilir. Kendinizi telkin etmeniz gereken bir gün, acelecilik yapmaktan uzak durmalısınız.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde yaşayacağınız olaylara, ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Biraz iç dünyanıza çekilip, daha ılımlı davranmaya, sakin konuşmalar yapmaya çalışmanız gerekiyor.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Seyahatlerde oluşabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızdan destek almanız gereken bir gün geneli yaşayacaksınız.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla tartışmamanız, tartışma yaşıyorsanız da sorunun uzamamasına özen göstermeniz gerekiyor. İşinize dört elle sarılmak size iyi gelecektir.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizin akrabalarıyla görüşmek için zaman ayırabilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapmaya hazır olun. Yeni bir eğitim alanında kendinizi gösterebilirsiniz.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerilim yaşanabilir. Eşinizin maddi ve manevi desteği bu zamanda size ilaç gibi gelecek.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla gerilim yaşayabilirsiniz. Tutumunuzu biraz daha yumuşatmanız gerekiyor. Eşinizden bu konuda yardım alabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içindeki bayanlarla gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu konu eşinize de yansıyabilir. İş arkadaşlarınızdan bu arada güzel fikirler alabilirsiniz.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kız kardeşlerinizin sorunlarıyla uğraşmanız gereken bir gün. Birlikte yeni hobiler edinmeyi deneyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ekonomik anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz, bu ister istemez evlatlarınıza yansıyabilir. Ailenizin desteğini yanınızda isteyeceğiniz bir gün.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizdeki erkeklerle sorunlar yaşayabilirsiniz. Onlarla ego çatışmalarına girmemeniz gerekiyor. Kardeşlerinizle konuşmalarınız size iyi gelebilir.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi ve manevi gücünüzün olduğunu hissetmeniz gerekiyor. Yakın çevrenizle çatışmaya girmemeniz gerekiyor.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap