İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Burç
  3. 05 Mart 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları
Trendlerdeki Yazı

05 Mart 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

30 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

05 Mart 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

İletişim için harika bir güne hazır mısınız? Kova burcunun 17 derecesinde Merkür ve Jüpiter arasında tam partil kavuşum oluşuyor. Bu Sualocin sabit yıldızı üzerinde gerçekleşiyor.

Bu sabit yıldıza baktığımız zaman utangaçlık, sevimlilik ve saflık verir. Her ne kadar gün güzel geçecek olsa da, bu sabit yıldızın etkisinde kandırılmamaya dikkat etmek, uyanık olmak gerekliliği ortaya çıkıyor.

Teknoloji anlamında yeni projelerin açıklanacağı, gelişmelerin merak uyandıracağı bir zamana giriyoruz. Din konusunda farklı görüşlerin ortaya çıkışına şahitlik edebiliriz. Uzayla ilgili yeni haberlere açık bir zaman dilimindeyiz.

İmza atmak, anlaşma yapmak, hukuksal sürecin hızlı ilerlemesi gibi, bir çok konuda şanslı olduğumuz bu zamanı iyi değerlendirmemi gerekiyor.

Sevdiklerimizi arayarak güne güzel başlayabileceğimiz gibi, iş konusunda da başarılara imza atabiliriz. Fikirlerimizi hayata geçirmek için güzel bir zaman.

Değerlendirmek size kalmış.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni arkadaş gruplarının arasında tanınırlığınız artabilir. Yeni insanların sizi aralarında görmek isteyecekleri, bu insanlar sayesinde şansı yakalayabileceğiniz bir gün.

 

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İş alanında şanslı çıkışlar yapabilirsiniz. Dikkatli incelemeler sonunda başarıyı yakalayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor.

 

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitim alanında güzel gelişmeler yakalayabilir, gitmek istediğiniz uzak diyarlara gitme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugünü iyi değerlendirmekte fayda var.

 

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dava ve mahkeme olaylarında sorunları çözümlemek için güzel bir gün sizi bekliyor olacak. Birilerinden para konusunda yardım istemeyi düşünüyorsanız uygun bir zaman.

 

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklarınızla görüşmeler yapacağınız bugünlerde şanslı taraf olacaksınız. Eşinizle güzel zaman geçirmek için harika bir fırsat.

 

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla sizin yararınıza olacak görüşmeler yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızın başarılarıyla gururlanabileceğiniz bir zaman sizi bekliyor. Yeni bir hobi edinmek için araştırmalara girebilirsiniz.

 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile alanında konuşmalar yapmak hem size hem sevdiklerinize iyi gelecek. İletişiminizi ötelememeli bir an önce görüşmelerinizi başlatmalısınız.

 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Akın çevrenizde çözümsüz kalmış sorunları çözmek için uygun bir zaman, sevdiklerinizle bir toplantı yapabilirsiniz. Çözüm odaklı düşünmeye çalışın.

 

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda yeni gelişmelerin yaşanacağı bir zaman, yeni iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Hazır para akıyorken siz zaten biriktirmesini bilirsiniz, söylemeye gerek yok.

 

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi doğru ifade edebileceğiniz bir gün. Kendinize yatırım yapabilirsiniz. Bugün ödül vereceğiniz insan kendiniz olacaksınız.

 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hastane, hapishane gibi kapalı alanlarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. İç dünyanızda bugün yeni bir şeyler keşfedebilir, bunun mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

 

 

Kendi burcunuzla birlikte yükselen burcunuzu da okumanız önerilir. Unutmayalım ki bu genel bir yorumdur. Herkesin haritası farklı ve eşsizdir. Diğer gezegenlerden aldığı açılarla farklılıklar gösterebilir.

 

                                                                                      Astrobilinç

                                                                            Fisun GÜVEN BAŞTÜRK

 

 

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Astroloji eğitimi asla bitmeyen bir süreçtir. Yirmili yaşlarımda (yaklaşık 2000 yılı) hobi olarak başladığım astroloji seyahatime profesyonel eğitimler alarak devam ettim. Bugün hala astrolojinin farklı alanlarında eğitimler almaya devam etmekteyim. Astroloji sonsuz bir okyanus gibi derinliklerine daldıkça sizi daha fazla derinliğine çeken bir serüven. Bu harika serüvende sizlerle gökyüzünün ilminden damlalar paylaşacağım. Unutmayın 'Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde o vardır.'

Yorum Yap